NYX Lip Liner/ NYX Dudak Kalemi 844 Deep Red | Bir Buket Kozmetik

NYX Lip Liner/ NYX Dudak Kalemi 844 Deep Red

/ 3 comments
Selamlar,

Hemen söyleyeyim, NYX markası Türkiyede sadece Douglas mağazalarında satılıyor, yurtdışından nereden alabilirsiniz ve gelir mi bilemiyorum.

Hi all,

Before you ask, I bought my NYx products from Douglas in Turkey, I dont know where you can find them online and I dont know if they will arrive.


Ben dudak kalemimi 10 liraya (indirimden) City's Douglastan aldım. Çok fazla çeşit ve renk yoktu... NYX dudak kalemlerinin çok beğenildiğini duyduğum için denemek istedim.

I bought mine from Citys Dougslas with sale price 10 TL , there werent may choices, I want to try NYX lip liner cos i heard so many good things about them.

Rengi çok çok güzel elimdeki bir çok kırmızıya uyacaktır, koyu kırmızıları kullanmak için sonbaharın gelmesini bekliyorum hevesle, her ne kadar yazında kırmızı kullansam da sıcaklarda çok rahat edemiyorum.

Colour is amazing, it ll go well with most of the red lipsticks ı own, I am looking forward for fall to use my deep reds, although I use red in summer,dont feel comfortable cos of hot weather.

Kalemin yapısı yumuşacık, rengini çok güzel veriyor , akma bulaşma yapmadı. Keşke bu markanın daha çok ürününe ulaşma imkanımız olsa...

Pencil is smooth, pigmentation is great, doesnt smudge. I wish I could find more of this brand easily in TurkeySevgiler Buket

3 yorum:

  1. Artık Rossmann' larda da satılıyor canım haberin olsun :) İndirim zamanını bekliyorum almak için :) Güle güle kullan rengi çok hoş duruyor..

    YanıtlayınSil
  2. Canım ben hemen söyleyeyim, Cherryculture'dan alabilir dileyenler. Tabi gelmesi garanti değil. Ama fiyat olarak da çok uygun.

    YanıtlayınSil
  3. NYX ürünlerini Bursa Anatolium AVM Beauty Bar mağazası, İstanbul Metrocity Rossmann, Ankara Antares, Kentpark ve Armada Rossmann, Antalya Mark Antalya Rossmann ve Gaziantep Prime Mall Rossmannda ve son olarak Lilakutu internet sitesinde de bulabilirsiniz.

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.