NYC- Raindrop oje (325) | Bir Buket Kozmetik

NYC- Raindrop oje (325)

/ 2 comments

Selamlar,

Hi all,

Herşeyi olduğu gibi NYC ojeleri de sevmeyenler var ama ben sevdim, şimdiye kadar bir çok rengini de keyifle kullandım, bu sefer de bebek mavisi denemek istedim.

I know there are some people who doesnt like NYC polishes but I loved them, till now I bought lots and enjoyed all of them, this time I wanted to try this baby blue.
 Renk esasında tam kendini belli etmiyor bu benim hatam çünkü dayanamayıp üstüne Golden Rose 115 i sürüverdim. Sürmeden önce sırf mavi halinide çekeydim iyiydi...

The colour didnt showup exactly the way it is cos I couldnt wait and put the glitter top coat on  (Golden Rose 115). But Still lovely baby blue colour.

 Numarı 325  Adı Raindrop  pek bir sevdim. NYC ojelerin fiyatları da uygun hattan ben 1 hafta evvel 1 al 1 bedava şeklinde aldım. Beğendiyseniniz sadece Watsonslarda satılıyor.

It is number 325 Raindrop, Generally NYC nailpolishesare reasonably priced, I got mine 1 week ago Buy 1 Get 1 Free so it was even better, If you liked the colour you can only find NYC products in Watsons (in Turkey)


Sevgiler
BUKET

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.