Nivea Ürünleri ... | Bir Buket Kozmetik

Nivea Ürünleri ...

/ 5 comments

Beni bunca zamandır bilen bilir, ne ürünler hakkında, ne de hediye gelip gelmedikleri hakkında kafanızda bir soru işareti olsun istemiyorum, özellikle bu nedenle uzunca kullanmadan hiçbiri hakkında yazmak istemedim.

For all this time you have learned my attitude about being honest about the products that I get as a gift, therefore I like to test them for a decent amount of time and write about them...

Ürünler uzun süre bekleyince de toplu bir yazı yazmak farz oldu...

After testing them for so long a collective Nivea post is a must..

Nivea'nın son çıkardığı ve favori videolarımda bahsettiğim bir ürün bu, fikir olarak çok hoşuma gitti... vıcık vıcık olmadan vücut nemleniyor, pratik ...duşta yıkandıktan sonra uygulayıp durulanıyorsunuz. Ben birini bitirip ötekine başladım bile ikisi de çok hoş temiz temiz kokuyor, ben ek olarak dirsek ve ayaklarıma krem uyguluyorum ama onun dışında vücut için gayet yeterli bence...

Lately Nive came out with a great consept, I have talked about in on my monthly favorite videos, you get to moisturise without feeling sticky...so practical...you shower first  after your bodywash you aply this and rinse . I already finished one and started the other both smells very clean and fresh, after shower I only use lotion for mu elbows and feet, for rest Nivea is more than enough...

Siyah nokta temizleme bantlarını sadece burun için kullanıyorum ben, daha önce de nivea dan olanı kullanmışlığım vardı, uzun zamandır başka markalar deniyordum ama nivea'yı tekrar kullanınca daha memnun kaldığımı hatırladım.

I have used Nivea blackhead removing bands before, for some time I was trying other brands but when I used Nivea again I remember I was pleased with it more than others.

Bu tip ürünlerle tamamen siyah noktalardan kurtulmak mümkün değil ama düzenli kullanımda fark görüyorsunuz, ben uzunca bir süre ihmal etmiştim şimdi hafta 1 bir uyguluyorum.

With these kinds of products its not possible to get rid of all the black heads  but when u use it weekly you can see a huge difference.
Bu güzel hediye paketi beni pek sevindirmişti içinden çıkan kitap ve sabun sayesinde, bu ürünü denemedim... itiraf zamanı ...ben şişmanım eee yani sonuç olarak bu kadar kilo ile kremin performansını anlayıp size dürüst yorum yazmam mümkün değil o yüzden yakında bir çekilişte bu ürünü kullanabilecek bir takipçime yollayacağım.

This goodie bag made me so happy cos of the book and orange shape soap i didnt use the product... time to confess if you havent noticed already I am fat, so its nonsence for me to waste the product, no way for me togive my honest reviews on something that wont work for me, therefore I am keeping this for a giveaway..


Stress protect serisinin deodorantları geldiğinde annem ve babam kapıştılar, ben de tıpış tıpış gidip kendime roll-on versiyonunu aldım.

These deodorants were taken from me by mum and dad, I prefer roll-ons anyway so I go out and bought myself one.

Zaten bitenler ve favori videolarımda hep söylediğim gibi nivea roll-onları kokusu ne olursa olsun çok başarılı bittikçe tekrar tekrar aldığım ürünler, stersli anlarda ani bir terleme yaşadım ve çok ekstra bir etkisi oldu diyemem ama sıcak yaz günlerinde klimasız ofis ortamında bile kötü koku sorunu yaşatmadı bana o yüzden her zaman alacağım ürünlerden....

As I mentioned before I love Nivea roll-ons they are my favorite, doesnt matter which scent or type it is, I buy them constantly. I cant say I noticed any difference at stress protection but I didnt have any problem in these hot summer days at my non-airconditoned office.İşte bu çok bayılmadığım bir ürün , beklediğimden daha iyi çıktı şöyle ki video çekmek için kullandığımda bir çok izleyicim yüzümün ne kadar iyi gözüktüğünü söyledi. Ben güzel doğal bir bitişi olduğunu söyleyebilirim.

And lastly a product which I didnt fell in love, it was better than I expected...I mean when I used it for videos , so many viewer said they loved the way it looked on me, I can stay it has a smooth natural finish too.

Ama 1 ben batı işi markaların bb kremlerini pek sevemedim, yani daha çok renkli nemlendirici yapısındalar ve  benim kusurlarımı kapatmaya yetmiyorlar. Bu kremi ancak yüzü sorunsuz kuru ya dönük ciltleri olanlara önerebilirim, benim yağlı cildimi pek mutlu etmedi açıkçası. Kapatıcı özelliği az olmasına rağmen renk eşitsizliğini düzeltmede başarılı, SPF 10 içeriyor, niveanın o meşhur el kremi kokusu bu üründe de var. koku sevmeyenleri rahatsız edebilir, nemlendirme özelliği başarılı yani kuru ciltler sevecektir.

But I didnt like the consept of western bb creams so much, they are more like tinted moisturisers and not enough to cover my inperfections. I can only recomend this to dry and non-problematic skins, it didnt make my oily skin happy. Coverage is light but enough to cover redness .It has SPF 10 and the typical Nivea scent which can irritate some people. but it moisturise well so it can make dry skin people happy.

Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

I hope this has been helpfull.

Not: Postta resmi görünen tüm ürünler bana yollanmıştır , çok sevdim diye bahsettiklerimin  2. 3. leri kendi paramla alınmıştır.

All the products mentioned were sent to me the ones I said I loved I go ahead and purchased 2nd and 3rd ones myself.

5 yorum:

 1. Duşta vücut kremini ben kışın alacağım, nedense bana kış ürünü gibi geliyor o :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tam tersı yazın daha uygun cunku cılt cok kuru olmuyor ve dus sonrası krem uygulaması sıcakta cekılmıyor bende denedım ve cok memnun kaldım kesınlıkle sımdıden tavsıye ederım ;)

   Sil
 2. Nivea deodorantlardan vazgeçip başkasıyla mutlu olamıyorum ne yazık ki. Fresh Natural yıllardır favorim :)

  YanıtlayınSil
 3. çok güzel bir yazı olmuş ayrıca dürüstçe hediye olanları ve olmayanları söylemeniz sizi dahada sevmeme sebep oldu diyebilirim :) duş jellerini kullanmayı kesinlikle çok istedim şimdi.bende bir öneri olarak locitane ın badem yağlı duş jelini tavsiye edebilirim.fiyat olarak biraz tuzlu ama duştan çıktıktan sonra cildinizi ekstra olarak nemlendirmeye ihtiyaç duymuyorsunuz.
  Ayrıca Tükr bloglarında ben ilk kez çift dilli bir post görüyorum (başka varsada bilmiyorum benim cahilliğim olsa gerek :)nasıl hoşuma gitti anlatamam :) yazı için bir okuyucu olarak teşekkür ediyorum :)

  YanıtlayınSil
 4. Nivea dus sonrasından ben cok beklenti içine girdim sanirim. Cok memnun kalmadim yine iyi ama olsada olur olmasada dus sonrasi islakken bebek yağı süruyorum daha iyi nemlendiriyor. Ama kokusu gerçekten iyi ve dezavantaj olarak cok çabuk bitiyor :) öptüm buket ablam :*

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.