NARS PIERRE HARDY "BOYS DON'T CRY" ALLIK | Bir Buket Kozmetik

NARS PIERRE HARDY "BOYS DON'T CRY" ALLIK

/ 12 comments

Nars allıklarına zaten ayrı bir düşkünlüğüm var elimde sadece 4 tane vardı bu da 5. oldu ama sanırım bütün allıklarımın önüne geçti bir anda...

Nars Pierre Hardy koleksiyonunda çıkmış olan Boys Don't Cry 'dan bahsediyorum...

Tek kelime ile aşık oldum.....

I have always loved Nars blushes, only had 4 and this is my 5th but I can say this one became one of my all time favorites.

I am talking about "Boys Don't Cry" from Nars Pierre Hardy collection...

I am in love with it ...Dış paketi beyaz olsa da her zamanki klasik siysh Nars paketlemesi ama tek fark üstünde Pierre Hardy yazıyor bunun dışındaki en büyük fark ise normal Nars allıklardan çok daha büyük olması, tam 13 gr. bu tabi fiyata da yansıyor hem boyutu hem de koleksiyon ürünü olması nedeniyle Türkiye'de 98 TL lik dudak uçuklatan bir fiyatı olduğunu söylemeliyim. Yani boyut önemli.. :)The cardboard packaging is white but inside its same old black Nars pakaging with addition of Pierre Hardy name, but the biggest difference is size its 13. gr  much much bigger than a normal Nars blush, ofc this has effect on the price . Because it is bigger and its a collection piece it has big price tag 98 Turkish Lira (which makes like 50$) so we can say that size matters :)


 Üstündeki altın design tamamen oversprey, yani bir fırça darbesiyle uçuşuyor, ilk kullanımda fırçanızda  kalan bir kısım altın renk yanaklarınıza yansırsa da,daha sonra alttan gelen renk tamamen mat...

It has beautiful gold design on it however it is just overspey, which is good cos i prefer the matte blushes, you may see a little bit of gold on cheeks at the first time you use but it really goes away and the blush is perfectly matte..

Mat allıklardan korkulan rengi zor verme, tebeşir gibi olma duru kesinlikle söz konusu değil kullandığım en pigmentli en yumuşak mat allık... Üstelik oldukça uzun süre yanakta kalıyor.. Yanağa uyguladığınızda öyle yama gibi yapışıp kalmıyor, kolay yedirilebiliyor, böylece doğal bir görünüm elde ediyorsunuz. Tabi ki bu kadar pigmentli bir allıkta kullandığınız fırça da çok önemli ben Real Tecniques allık fırçasını tercih ediyorum sizde hafif kıllı fırçalarla daha iyi sonuç alabilirsiniz.

It is not chalky like some matte products i have seen before and you wont have any problem with pigmentation, I can say that this is the smoothest and the one of the best pigmented blushes i have ever seen. When you apply it , it doest stay patchy its so eaasy to blend so you have a nice natural look ofc  the blush brush you use is very important with blushes like this, I prefer Rea Tecniques blush brush, I recommend you chose a fluffy one too..

Nars bu rengi pink grapefruit yani pembe greyfurt olarak tanımlamış, bana sorarsanız kırmızıya bakan bir mercan tanımı daha doğru , bu renk bir çok tende güzel duracaktır, çok  koyu tenlerde harika görüneceği gibi beyaz tenlilerde de hafif uygulama ile çok güzel olacağını düşünüyorum

Nars describes this colour as pink grapefruit, I would say its a reddish coral, and I would say it will look gorgeous on most skin tones but fair skin tones must be more carefull not to apply too much
Çok güzel değil mi?
Bu yazıyı özellikle çok bekletmeden yazmak istedim, koleksiyon tükenmeden almak isteyenlerin bilgisine hala satışta, ama çok uzun süre kalmayacaktır.

Isnt it pretty?
I especially wanted to write this post as soon as possible , you can still buy this blush if you want to but dont forget its limited edition it wont be out for long..
SEVGİLER,love
BUKET

12 yorum:

 1. Çok güzel görünüyor ama of fiyat nedir öyle :/

  YanıtlayınSil
 2. Çokkk güzel gözüküyor gerçekten. Fiyatı çok fazlaymış ama .:(

  YanıtlayınSil
 3. ooyy renk cok hos ama pembe renk her zaman favorim olacak. Ya Buketim bana soyle yanaklarımın, kışın soğuktan pembeleşmiş gibi duracağı, pembe bir allık onerir misin?

  YanıtlayınSil
 4. Gerçekten çok güzel görünüyor üstelikte tam benim rengim ama o fiyat yok mu el yakıyor gerçekten

  YanıtlayınSil
 5. Gördüğüm en güzel allık rengi olabilir! :)

  YanıtlayınSil
 6. güzelde...fiyat uçmuş..buketçiğim

  YanıtlayınSil
 7. Merhabalar canım,
  Bloğunu severek takip ediyorum. Bana da beklerim. Güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle. Sevgilerimi bıraktımmmmm....:))

  YanıtlayınSil
 8. iyi günlerde süslenn :)kullanma onu kolye yap ay harika :))

  YanıtlayınSil
 9. Nars benimde çok beğendiğim bir marka ama, fiyatları yüzünden uzak duruyorum. Sen iyi günlerde kullan çok güzel bir ürünmüş..

  YanıtlayınSil
 10. ben de gidip gelip bakıyorum buna ama fiyattan dolayı daha alamadım.. makyajında da görmek isterim..

  YanıtlayınSil
 11. Çok güzel gerçekten ama fiyatı çoook yüksek:/ güle güle kullan:)

  YanıtlayınSil
 12. Merhaba uzun zamandır youtube videolarınızı takip ediyorum ama linki tesadufen daha yeni gördüm :) burdan da takibe aldım hemen. Ben de bir blog actım henuz cok yeni ama bakarsanız beni cok mutlu edersiniz:) http://ecegucel.blogspot.com/

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.