Loreal Makyaj Temizleme Suyu ( Bioderma H2O Sensibio Karşılaştırma) | Bir Buket Kozmetik

Loreal Makyaj Temizleme Suyu ( Bioderma H2O Sensibio Karşılaştırma)

/ 7 comments
Selamlar,

Bu tarz ürünleri o kadar çok seviyorum ki, pratik , ferah daha bioderma bu kadar tutulmadan ben Diadermininkini kullanıyordum, losyon dışında su kıvamında bir temizleyici fikri çok hoşuma gitse de Diaderminden yüzde yapış yapış etki bıraktığı ve göz makyajında çok çok başarılı olmadığı için vazgeçmiştim.

Hi everyone,

I love this kind of products, they are practical and fresh , long before Bioderma H2o Sensibio gets popular, I tried Diadermine version the idea of using something other than lotion to clean make up  was great but Diadermine left sticky feeling on the face and wasnt too face on eye makeup, so i stoped using it.

Uzun süre sonra Bioderma kullandım, ve bayıldım... Yapış yapış değil yüz makyajını temizleme de çok başarılı gözleri yakmıyor, ben hiç waterproof rimel kullanmadım o yüzden diğer kullandıklarımı iyi çıkartıyor ama bir seferde değil tabi .....

After sometime I discovered Bioderma, I loved it, not sticky at all, great to clean all your face make up, doesnt irritate eyes, I never used waterproof mascara so I cant make a comment on that but with other ones its good, not with one swipe of course

Loreal'e gelince Bioderma dan çok büyük bir farkı yok

And Loreal .... There is no big difference between Loreal and Bioderma

Ben esasen şişesini çok beğendim ama o kadar kullanışsız ki görünüm yeterli olmuyor işte... pamuğa dökeyim derken her tarafa saçılabiliyor, biraz dikkatli kullanmak lazım.

I likd the design of the bottle, but there is a big but here... its so unconvinient .... sometimes appereance is not enough... you have to be carefull or you ll get it over and miss the cotton pad.

Fiyat karşılaştırmasına gelecek olursak Bioderma ikili paket aldığınızda 1000 ml 50 TL civarı aldığınız yere göre değişiyor. yani 100 ml  5 TL eee Loreal 200 ml 9.90 matematiğim çok iyi değildir ama ben fiyat açısından da bir fark göremedim....


And the price issue ...When you buy the Bioderma 2 pack you pay approximately 50 TL for 1000 ml depents on where youbuy it. So 100 ml coasts 5TL and Loreal for 200 ml is 9.90 . Hmmm my math is not so great but they seem like they have the same price.

Sonuçta başarılı bir ürün, %50-%30 kampanyalarda yakalanırsa dadından yenmez....En iyisi kampanya takip edip uygun olanını buldukça depolamak.

But its a good product and its posibble to find %50-%30 discounts, So it would be wise to wait for sales and stock up...

NOT: Her İki ürün de gözümü yakmadı...
NOTE: Either of them didnt burn my eyes.

Love BUKET


7 yorum:

 1. Bioderma daha büyük şişelerde satılıyor ve tabi daha fazla para çıkıyor ya sırf bu nedenle bunu alacağım makyaj temizleyicim bittiğinde :) (Öğrenci kafası :P) Diadermine'i ben de kullandım hiç memnun değilim, kendi adını kötüledi. Aydınlatıcı bir yazı oldu benim için. Teşekkürler :))

  YanıtlayınSil
 2. hemen hemen aynı urunleri kullanmısız Diaderminedende memnundum ama Bioderma daha etkili bencede, Loreali ise denemedim :)

  YanıtlayınSil
 3. bioderma ya da diadermine i denemedim fakat loreal makyaj temizleme suyunu almayi dusunuyordum..beni tek engelleyen sey bir iki blogger in goz yaktigini soyleyemesiydi.simdi senden olumlu yorum gelince tekrar heveslendim :)

  YanıtlayınSil
 4. Loreali denemedim ama h2odan vazgeçmem diye düşünüyorum

  YanıtlayınSil
 5. bi de kapagini acik gosterseydin

  YanıtlayınSil
 6. Fiyat olarak Bioderma için tek seferde 50 TL'yi cepten çıkarmak zor geliyor :D Bu ürün o yüzden cazip.Çok da güzel bence :)) Biodermayı kullanmaya kıyamayan ben bunu foşur foşur kullanıyorum :D :D

  YanıtlayınSil
 7. aklıma ve alacaklarım listesine kaydedildi bile :)

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.