Loreal infaliable Permanent Kaki, Bronze Divine | Bir Buket Kozmetik

Loreal infaliable Permanent Kaki, Bronze Divine

/ 4 comments
Selam Canlar,

Eğer blogumu uzun zamandır takip ediyorsanız bu farlara aşkımı biliyorsunuzdur, ilk çıktığı zamanlarda 8 tanesini almıştım, bu son indirimde 2 tane daha kaptım.

Hi everyone,

If you are following my blog for a long time you ll know that i am in love with these eyeshadows and I bought like 8 of them and from the sale i couldnt resist and got 2 more..

Permanent Kaki rengi çok hoş bir yeşil, bronze olan ise biraz hayal kırıklığı nedense testerı ile oynamadan aldığım bu renk bronze dan çok yeşil alt tonlu bir altın, yine de kullanılmayacak bir renk değil tabi...

I love the colour Permanent Kaki but Bronze Divine is a bit dissapointing, i was expecting more of a brown bronze colour but this is more greenish gold to me, I should have checked the tester, I would use it anyways it is not a bad product at all...

Yumuşacıklar, harika renk veriyorlar tek şikayetim yeni çıkan sınırlı renklerin Türkiye'ye gelmemesi Loreal duy sesimi lütfeeeen.... Artık Türk Kozmetik piyasası da çok canlandı biraz yeni ürün ve renklerinde gelmesi gerekiyor.

They are incrediable soft, great pigmentation my only complain is we cant see new limited colours in Turkey. Loreal please hear me, nowadays Turkish beauty market is more alive then ever, we deserve some new products and colours.

İşte eski yazımın linki fotoğraf kalitesi kötü ama fikir verecektir Anyway here is a link to my old Loreal İnfaliable post, sorry for bad quality pictures----------->  tık tık

Love, Sevgiler
BUKET


4 yorum:

 1. Bence iki renkte harika durmuş :)

  YanıtlayınSil
 2. Altın rengini henüz yeni denemiş biri olarak çok beğendiğimi söyleyebilirim.Bence bu renklerde çok güzel.Güzel günlerde kullanın:)

  YanıtlayınSil
 3. Buketcigim bende bunun 002 numarasi var hala kullanamadim ama bayilarak aldigim icin bir dahaki indirimde tekrar alacagim heralde :)

  YanıtlayınSil
 4. Aklımda 2 rengi var ama almamak için kendimi zor tutuyorum :) Güle güle kullan :)

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.