I love... raspberry and blackberry scrub... | Bir Buket Kozmetik

I love... raspberry and blackberry scrub...

/ 2 comments


Sevdiğim , ya da ilgimi çeken ürünlerden 3er 5er alma huyum var, iyi ki bu ürün için de aynı şeyi yapmamışım. İlk başta harika bir kokusu var , ben özellikle frambuaz, ahududu, çilek vb. kokulara bayılırım , bu da ilk başta harika koksa da duşta koku kimyasal bir hal alıyor, ilaçlı gibi ....sevemedim..

I tend to buy more than one product when its appealing to me, thankfully I didnt do that with this one. At first it has a lovely scent but when in shower wierdly it gets medicine- ish ( is that word , did i just made it up ? ) I didnt like it at all...

Çok zorladım kendimi bitirmek için 2 kullanımlık filan varken kendime eziyet etmekten vazgeçtim.

I forced myself to finish it up, but didnt want to torture myself anymore and throwed it away, I guess I could have used it 2 more times.


Kokusu dışında yapısını da beğenmedim, peeling özelliği yok ve temizlenmiş hissedemedim kendim, sonuç olarak yıldızımız barışmadı , aynı fiyata çok daha iyi ürünler bulunabilir bence....

Apart from the scent, I didnt like the texture too, it doesnt have good peeling effect and I didnt feel fresh and clean, there are lots of good products in the price range..


Love,Sevgiler
BUKET

2 yorum:

 1. Merhabalar;
  Blogunuzu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım.
  1369. takipçiniz benim.
  Bu arada çok hoş bir çekilişim var, muhakkak beklerim :)
  Sevgiler
  http://http://whiteglaze.blogspot.com/2013/08/beyaz-srn-buyuk-cekilisi.html
  twitter: @_gamzeahmet_

  YanıtlayınSil
 2. Bu grubu daha önce hiç almadım bana ilk bakışta plastiğimsi bir ürün gibi iyi kide almamışım sende aynı şeyi düşünmüşsün..
  http://hazioz.blogspot.com/

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.