MAKE UP FOREVER AQUA BROW | Bir Buket Kozmetik

MAKE UP FOREVER AQUA BROW

/ 5 comments
Selam kızlar,

Bu sevimli kit MUFE'nin Waterproof kaş kiti, elimde 5 adet MUFE ürünü var hepsinden  de çok memnunum beni hayal kırıklığına uğratan olmadı.

Ama bu kaş kiti sanırım içlerinde en sevdiğim; bitmesi uzun zaman alacak kesin ama biter bitmez koşup alacağım. Fiyatı baya yüksek insan bir kaş ürününe bu kadar verir mi diyebilirsiniz ama bazen 10 liradan 5-6 tane sevmediğim ürün barındıracağıma bir tane süper olanı alırım diyorum.


Öncelikle en büyük özelliği waterproof olması yanı havuzda bile çıkmadığı test edilmiş, ben henüz o kadar denemedim ama sabah sürüyorum 12 saat sonra hala aynı, rengi tam aradığım renk 35 numara benim çok sevimsiz siyah kaşlarım var rengini açtırsam bile tonu bir garip işte kullandığım tüm kahveler aykırı kaçor en iyisi gri-taupe gibi koyuca renkler oluyor.
Bu renkte aşağıdaki resimde iyice kahve çıksa da içinde küllü bir ton var bu da bende doğal durmasını sağlıyor, aman yanılıp ta böyle badana gibi boyamayın sakın, hoş hiç kaşı olmayanların bununla kaş çizmesi de mümkün .

Ben gördüğünüz bu noktacığın yarısı ile iki kaşımı hallediyorum çünkü bir iki boşluk dışında çok sorunum yok.
Hatta fırçaya aldıktan sonra biraz fazlasını alıp öyle uyguluyorum. Bildiğim kadarıyla 5-6 rengi var daha koyusu da açığı da var. İçinden çıkan fırçalarda oldukça kullanışlı normalde tercih etmem diye düşünmeme rağmen açılı fırçanın biraz sert olması bu üründe uygulama kolaylığı sağlıyor.MUFE ürünlerini kendi mağazalarından (Cevahir AVM) ve Sephoralardan bulabilirsiniz..( Ben Sephoradan almıştım)

Sevgiler BUKET

5 yorum:

 1. Fiyatları nedir acaba set gercekten güzel gözüküyor

  YanıtlayınSil
 2. aa super bı yazı oldu buketcim. benim de kaşlarımla ciddi sorunlarım var. mutlaka deneyeceğim mufe u, teşekkürler guzel önerın ıcın

  YanıtlayınSil
 3. Ben de fiyatini merak ettim :) ilk firsatta sephoraya gidip deneyecegim, ellerine saglik canim :)

  YanıtlayınSil
 4. Tam da waterproof kaş ürünü ararken bu postu yazman harika oldu. Yarın sephoradayım :))

  YanıtlayınSil
 5. ben kaşımı maybelline veya mac in kahve jel eyeliner ile dolduruyorum.. yani yapısı aynı mı sizce??

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.