Cloud10 -Sleek alışverişim.... | Bir Buket Kozmetik

Cloud10 -Sleek alışverişim....

/ 1 comment
Selamlar,

Bu sefer siparişim Türkiye'ye çabuk gelmesine rağmen elime geçmesi biraz daha fazla zaman aldı ama Genel olarak Cloud10Beauty çok hızlı çalışıyor. Olay şöyle gerçekleşti, son zamanlarda aşırı yurtdışı yaptığımdan paketimin  gümrüğe takılmasından korkuyordum, blogger arkadaşım Nazlı ile konuşurken ortak bir kararla alışverişi yapıp onun adresine yolladık , sonra o da bana ulaştırdı hatta Avon dan cici hediyelerde eklemiş paketime çok teşekkür ediyorum onlar da yakında blogda olacak....

Neyse efenim ben dayanamayıp 3 ürün aldım yine 2si Candy Collectiondan  yani sınırlı üretim diğeri her zaman bulabileceğiniz 3 lü allıklardan.
Paketleri bile insanı cezbetmeye yetiyor :) Ben ürünleri kullanmadan yazı yazmayı sevmiyorum , o yüzden ilk önce aldıklarımı paylaşayım dedim, bu hafta boyunca Candy koleksiyon ürünlerini kullanıyorum hafta sonu detaylı tanıtım yazısını yazacağım.
Şimdi diyeceksiniz bu kadar canlı renkleri nasıl kullanıyorsun işe çok basit bu paletten makyaj yapmak istediğimde tek bir renk seçiyorum mesela bu gün alt sıradaki turkuazı kullandım ama bej ve kahvelerle gölgeledim, eğer bir aksilik olmazla böyle bir makyajı da fotoğraflayıp ekleyeceğim.

Cloud10 alışverişlerine gelince ben şimdilik bir sorun yaşamadım ama şu sıralar çok takılan paket var aklınızda olsun....

SEVGİLER
BUKET

1 yorum:

  1. Canım kargoyla birlikte toplam ne kadar ödedin?Yani kargo ne kadara geliyor?

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.