Tarte Amazonian Clay 12 hour Blush ( Natural Beauty) | Bir Buket Kozmetik

Tarte Amazonian Clay 12 hour Blush ( Natural Beauty)

/ 2 comments
En sevdiğim allığı sizlere tanıtmak üzereyim, nasıl anlatacağımı bile bilemiyorum Önce genel bilgilerle başlayalım Tarte markası ne yazık ki Türkiye de yok, nereden alabilirsiniz bilmiyorum ben Shoppingmagespell den almıştım, hatta bu rengi pek istememiş ama hem değişik bir renk olsun hemde mat renkler içinde en cazibi diye bunu seçmiştim.

Tarte bu ürünü kırmızı bir allık olarak adlandırıyor, kırmızı ama daha doğal bir kırmızı zaten bu allıktan sonra çok korkmama rağmen kırmızı allık takıntım başladı. Doğru uygulandığında bir çok allıktan daha güzel durduğu kesin ama uygulama çok önemli ben genellikle Real Tecniques allık fırçasını tercih ediyoru ve bu allık için ideal.
Allığın üstü desenli geliyor ama benimki bolca kullanılmaktan azalmış durumda esasında genellikle kullanmadan fotoğraflıyorum ama geri dönüş yapıp bulamadım resimlerini.
Allığın aşırı pigmentli olduğunu söylememe gerek var mı, işte tek bir parmak darbesi, ve alt fotoğrafta hafifletilmiş hali, alığın yapısı yumuşak ama fazla toz toz olmuyor kesinlikle tebeşir gibi dağılmıyor. Kalıcılığı yüksek yine de 12 saat diyemem, özetle şu an için tek bir allık seçme hakkım olsa seçimimi natural beauty den yana kullanırdım.
bu tarz renklerden hoşlananlar yurt dışına çıkan biri var sa isteyin derim.

SEVGİLER
BUKET

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.