Mac Baking Beauties ve Prolongwear Paintpot Alışverişim | Bir Buket Kozmetik

Mac Baking Beauties ve Prolongwear Paintpot Alışverişim

/ 6 comments
Baking Beauties Koleksiyon çıkalı çok oldu evet ama anca yazabiliyorum, bildiğim kadarıyla hala satışta, tabi hangi ürünler kaldı bilinmez.

Benim dayanamayıp aldığım 2 tane Pearlmatte Face Powder var, Soldaki  Pink Buttercream adından da anlaşılacağı gibi daha pembe bir ışıltısı var sağdaki ise  In For a Treat daha sarımsı kenarlarındaki beyazlıklar overprey yani hemen gidiyor aklınızda olsun.

Bu güzelliğe karşı koymak çok zor.....
Ürünlere gelince bence gayet başarılı kullanılabilir doğal ışıltı veren aydınlatıcılar, fiyatını hak ediyor mu? Pek değil , iş görüyor mu evet bence ürün kötü değil ama daha çok görüntüye para veriyorsunuz bu fiyata daha iyi aydınlatıcılar bulunabilir.
Bu minik sample da koleksiyonda çıkmış olan, Glitter-Reftlets Transparent Teal ...
Çok beğendim ama orijinal boyunu almak istemedim, ne kadar kullanacağım ki...denemelik yeterli...
Baking Beauties koleksiyonun da çok güzel Prolongwear paintpotlar mevcut, onlardan almayı düşünürken, Prolongwear Paitpot olarak ayrıca gelmiş olan seri deki renkleri daha çok beğendim ve bu ikisini kaptım, bir ara okuduğuma göre prolongwear paintpotlar ( Baking Beauties koleksiyonunda olanlar değil ) kalıcı seriye geçecek lafları vardı ama Mac çalışanlarına sormama rağmen sağlıklı bir cevap alamadım.Antique Diamond ve Let me Pop seçtiğim renkler oldu ki Let me Pop ile aşk yaşıyorum, yakında yazısı gelecek...

Sevgiler
BUKET

6 yorum:

 1. Ayyy evet let me pop gercekten cok hos duruyooor :)

  YanıtlayınSil
 2. bende şuan let me pop ' a aşık oldum

  YanıtlayınSil
 3. Ben de let me pop u aldım.Vintage ile arasında çok kararsız kaldım.Herkes vintage'i almış ama let me pop ta karar kıldım ve çok menunum kendisinden.

  YanıtlayınSil
 4. aydınlatıcılara aşık oldum ,süper görünüşleri var ancak yorumunuz sayesinde sadece görünüşe aldanıp almadığıma mutlu oldum.böyle yazı ve yorumlar bana çok yardımcı oluyor çünkü çevremde kozmetik hakkında pek fikri olan yok,e satan kişiye soruncada yansız cevap beklemek biraz saflık olur:) ama sizin yorumlarınızla almayı düşündüğüm ürünün şişirmemi yoksa cidden hakkını veren bir ürünmü olduğunu anlama şansım oluyor.Blog yazmak ciddi emek istediğinden sizin bu emeğinizi takdire şayan buluyorum ve kesinlikle okuyuculara çok şey kattığını kendi adıma söylemek istiyorum:) özetle çoook teşekkürler :D

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. ne güzel bir mesaj yazmışsınız çok teşekkür ederim, ben de faydam oluyorsa mutlu oluyorum boşu boşuna bu işi yapmadığını bilmek güzel ayrıca emeğine saygı gösterilmesi daha bir güzel ben çok teşekkür ederim

   Sil
 5. Pudraların görüntülerine bayıldım, ben daha çok Temparature Rising'den bir şeyler almayı tercih ettiğimden bu koleksiyonu atlamak durumunda kalmıştım. :( Reflects Transparent Teal koyu far veya eyeliner üzerinde inanılmaz duruyor. :)

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.