Cloud 10 Beauty Alışverişi No 1 | Bir Buket Kozmetik

Cloud 10 Beauty Alışverişi No 1

/ 8 comments
Sleek markasını öğrendiğimden beri yanıp tutuşuyorum paletleri için, hatta Aytüle bundan bahsedince kendi au natural paletini bana hediye etmişti, geçenlerde çok moralim bozul olduğu bir anda bir cesaretle Cloud10Beauty den bu siparişi verdim, ben yurtdışından kozmetik alma konusunda acayip korkağım. Paranın yanmasını geçtim deli gibi hevesle beklediğim ürün gelmezse çok üzülürüm .
Neyse dediğim gibi bir cesaret aldım, 1-2 konuya dikkat ettim, tutarımı çok yüksek tutmadım hepsi kargo dahil 50 euro altında sanırım. bir de alışverişten hemen sonra mail atıp paketimin üstüne artistic brushes yazılmasını istedim, hemen cevap verdiler ve onayladılar.
Paket tam 8 günde elime geldi, ben bile şaşırdım. 

Tabi ki her zaman böyle olacak diye bir garanti yok tamamen şans işi, risk hep var.
2 tane de hediye ürün seçme hakkım vardı, Sigma travel boy E25 i görünce atladım tabi keşke 2 sini de aynı ürün alabilseydim, ama farklı seçme durumunda kalınca ikincisi de mini sleek lipgloss oldu....

Aldıklarıma gelince sleek 3 lü allık FLAME
Sleek Showstopper palet ve real Tec. fırçalar yazıları yazında gelecek...

Sevgiler
BUKET

8 yorum:

 1. çok güzel hepsi, güle güle kullan :)

  YanıtlayınSil
 2. cloud10beauty yi ilk keşfeden benim sanırım buketcim. gecen sene basladım alışveriş yapmaya ve şimdiye kadar hiç sorun yasamadım. Fırca, makyaj hepsini aldım ve bana 3 ila 5 gunde ulaştı sorunusz. Musteri takipleri ve satış sonrası hizmetleri de cok iyi. Bir rt fırcamın kılları dokuldu hemen yenisini yolladılar.
  Gorkide alışveriş yapıyor o da sorun yasamadı.Rahat olun :)

  YanıtlayınSil
 3. güle güle kullan ben de henüz bu siteden alışveriş edemedim bir cesaret hali bekliyorum senin gibi :-))

  YanıtlayınSil
 4. selamlar güle güle kullan canım :) kargo ücreti ne kadar tutuyor?

  YanıtlayınSil
 5. merhabalar bende 33 euroluk bır alısverıs yapıcam üç ürün fakat kargo ücreti ne kadar geliyor yardımcı olursanız cok ama cok sevınırım :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. kargo ücreti bildiğim aynı 8.95-euro değişmediyse alışverişinizi yaparken ödeme yapmadan görüyorsunuz kargonun ne kadar olacağını

   Sil
 6. Merhaba! Ben geçen yıl Sleek'in kendi sitesinden 2 adet far paleti aldım ve gümrükte bir sorunla karşılaşmadım. Fiyatlar iki sitede de aynı fakat tabi ki Sleek'in sitesinde daha çok çeşit var belki onları da denemek istersiniz. Ben diğer ürünlerini de denemeyi düşünüyorum herkes farlarımın markasını soruyor:) Güle güle kullanın!

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.