MAC Studio Fix Powder + Foundation | Bir Buket Kozmetik

MAC Studio Fix Powder + Foundation

/ 5 comments
Selamlar,

Brnim genelde çok bayılıpta ikinci kere aldığım ürün azdır, hele fiyatı yüksek olanlarda. O parayı tekrar vermektense yeni ürün denemeyi tercih ederim. Ama bu pudra fondöten biraz farklı birinciyi çok severek bitirdim ikincisini de severek kullanıyorum. Rengim C4
İçinden süngeri de çıkıyor ama ben fırça tercih ediyorum.  Bu bir pudra fondöten o yüzden kapatıcılığı çok yüksek. yani normal bir pudraya göre ama bir fondötene göre yüzünüzde kalma süresi daha az diyebiliriz gün için de tekrar uygulamalar isteyecektir. Son zamanlarda genellikle sadece kapatıcı üstüne bunu uyguluyorum , loose ürünlerden farkı yanınızda rahatça taşıyıp tazeleme yapabilmeniz tabi ki de....
Ürünü likit fondöten üstüne de kullanmak mümkün tabi, ama kullanacağınız fondötene ve çok hafif bir şekilde bu ürünü sürmenizle durum çok alakalı, yoksa pütür pütür pudra toplanmış bir yüzle dolaşabilirsiniz.Ben renkli nemlendiriciyle kullandığımda memnun kaldım. Ayrıca bu ürünü kullandıktan sonra üstüne mutlaka bir yüz spreyi uyguluyorum ki pudramsı görünüm azalsın.
Kuru ciltlerin pek hoşlanacağını sanmıyorum, normal karma ve yağlı ciltlere daha uygun olacaktır.

SEVGİLER
BUBU

5 yorum:

 1. Bayılıyorum buna, bana rengi biraz koyu gelse de en açık rengi N3ü kullanıyorum. Yağlı ciltler için nimet. :)

  YanıtlayınSil
 2. çok fazla pudra tercih etmiyorum sadece özel günler için alıp kullanabilirim çünkü karma yağlı bir cildim var. Bilgiler için teşekkür :)
  http://nypdsena.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
 3. cildimden akar diye düşündüğümden alamıyorum bunu bir türlü.. bir uygulama yaptırıp denemek lazım..

  YanıtlayınSil
 4. Merhaba Buket,
  Benim için senin de bahsettiğin gibi bu ürünün tek kötü yanı yüzde kalma süresinin az olması. Benim cildim karma ve gün sonunda özellikle burun üstünde parlama yapabiliyor. Ben de renkli nemlendiriciden sonra kabuki fırçayla şöyle bir üstünden geçiyorum güzel oluyor. Son olarak da fix+ süper oluyor. Seninle aynı tarzda kullanıyormuşum meğerse:) Ama ben sanırım tekrar almayacağım çünkü msf naturalı bundan daha çok sevdim:)

  YanıtlayınSil
 5. Çok seviyorum bu ürünü. 3 yıldır yenisini almıyorum. Ambalajları değişti mi?

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.