URBAN DECAY Naked Basics | Bir Buket Kozmetik

URBAN DECAY Naked Basics

/ 1 comment
Selamlar,
Tüm alanlar yazdı ama  henüz Sephoralarda satıştayken ben de yazayım dedim. Öncelikle bilmeyenler için not düşeyim, Naked Basic  Paleti sınırlı sayıda bir seferlik HOTNOW ürünü olarak Sephoralara geldi, en azından şimdilik, hepimiz hala 4 gözle tüm UD ürünlerinin gelmesini bekliyoruz.
Satış fiyatı 72 TL almayı düşünüyorsanız acele edin , stokları ne kadar bilmiyoruz.
Gelelim Palete, almamak için direndim. Önce almıcam dedim, sonra ben kesin alırım bunu ne kendimi kandıracağım dedim sonra tekrar kendimi bu palete ihtiyacım olmadığına ikna ettim. Sonuç ALDIM:)
İyiki de almışım, palet bence çok güzel tasarlanmış bir palet, hele de benim gibi makyaj yapıyorsanız. Hemen konuyu açayım ben doğal renklerler  canlı renkleri karıştırmayı çok seviyorum. Yani tam bir göz makyajını bununla yapıp biraz mavi veya mor eklemek gibi.

Onun dışında bir makyajın olmaz olmaz temel renkleri bu palette, göz pınarı ya da kaş altı için 1 adet ışıltılı renk (VENUS), 2 adet mat krem rengi biri sarı biri pembe alt tonlu (FOXY VE W.O.S) Geçiş yada crease rengi diyebileceğimiz (NAKED2 ve FAINT) ayrıca derinleştirme, eyeliner gibi kullanabileceğiniz yine mat siyah (CRAVE)
Paleti almadan bir kaç videoda (yabancı) farların kalitesinin kötü olduğu hakkında yorumlar izlemiştim. Ama Urban Decay farları beni şaşırtmadı, alt resimde de görültüğü gibi pigmentasyonları oldukça başarılı tabi mat farlarda bir tozutma problemi olabiliyor, şaşırılacak bir durum değil.
Paket olarakta çok hoşuma gitti, minnacık, pratik tam seyahate giderken yanınızda taşıyabileceğiniz şirin bir palet, çok beğendim.

Alıp kullanan var mı aranızda yorumlarınızı merak ediyorum

SEVGİLER
BUKET

1 yorum:

  1. çok güzel bir palet ben de almıycam diyip de alanlardan olduğum için çok iyi anlıyorum.. güle güle kullan..

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.