Sephora Alışverişi Part 2 | Bir Buket Kozmetik

Sephora Alışverişi Part 2

/ 6 comments
Daha öncede dediğim gibi bir süre kendimi Naked Basics almayacağım diye kandırdım ve kendimi Sephorada buldum. %10 da indirimim vardı şöyle bir bakınırken Benefit'in çok istediğim ama bulamadığım bu setiyle göz göze geldim.
Ahanda buldum, ben bitti sanmıştım sevinç nidalarımı duyan Sephora çalışanları acaba bu deliye başka ne kakalayabiliriz yaklaşımıyla 2 kişi birden üstüme benim müşterim, hayır benim şeklinde üstüme yürürlerken zor kasaya kaçtım.

Özellikle bu setin benim için çok faydalı olduğunu düşünüyorum içindeki her ürün denemeyi istediğim ürünler, belki bir tek girl meets pearl'i çok düşünmemiştim. Ama tek bir parça ürün alıp memnun kalmamaktansa bu yöntem benim için çok karlı olacak. Ürünler minnak olsa da benetint ve maskara en az 2 ay rahat kullanılır, aynı şekilde girl meets pearl de. Ayrıca çok hoş bir detay olarak ürünler bitince ya da içinden çıkartıp Primping with stars kutusunu aynalı bir ıvır zıvır kutusu olarak kullanabiliyorsuz. Ben glosslarımı mı koysam diyorum.
Naked Basics yazımı da dün yayınlamıştım sanırım.

Fazla söze gerek yok ben çok beğendim.SEVGİLER
BUKET

6 yorum:

 1. benefit setin fiyatı nedir acaba sevgili bukeu benefit ürünlerini gereksiz pahalı buluyorum ama böyle setler daha iyi gibi bir çok ürün denenebilir sevgiler

  YanıtlayınSil
 2. ben de bu seti gördüğüm gibi kaptım.. ne zaman kullanmaya başlayacağım ise meçhul..:-)) güle güle kullan.. naked paleti de almış bulundum ve çok da memnunum aldığıma..

  YanıtlayınSil
 3. Ah bu gereksiz verilen indirim zırvaları hepimizi cezbediyor :) İlla kullanacagız diye birsuru masrafa giriyoruz:) Güle güle kullan. Naked 1-2 var daha da naked almam :)

  YanıtlayınSil
 4. benefitin seti çok güzel bende aldım memnunum.hele rimeli efsaneee :)

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.