NARS Orgasm/Laguna Duo | Bir Buket Kozmetik

NARS Orgasm/Laguna Duo

/ 6 comments
Selamlar,

Nars aşkımı biliyorsunuz sanırım, cidden en sevdiğim markalardan biri bu duo Sephoralarda satılan bir setti. Yanında Orgasm oje ile beraber satılıyordu sanırım 2 sene evvel, doğum günümde bana hediye olarak gelmişti. O yüzden fiyatını bilmiyorum sanırım şu anda bu duolar yok o konuda da pek emin değilim ama laguna ve orgasm'ı ayrı ayrı alabilmek mümkün.
Hediye gelmeseydi Orgasm allığı herhalde almaya cesaret edemezdim. Rengi ne kadar beğensem de içindeki simler beni korkuturdu buna eminim. Ama kullandıkça aşık oldum aşık oldukça daha çok kullandım. Özellikle havalar ısındıkça elim bu allığa gidiyor.
İki tarafı da sıkça kullanmama rağmen azalma olmadı, duo olmasına rağmen küçük boy hemen biten bir ürün değil.
Orgasm allık üstünde kullandıkça bir topaklanma oldu, bir çok kişi de daha gördüm bu durumu neden olduğu hakkında bir fikrim yok ama bu durum allığın performansını, fırçaya gelme durumunu azaltmıyor. Orgasm rengine gelince çok başarılı benzersiz bir renk, her ne kadar The Balm Hot mama, Benefit Coralista ile karşılaştırılsa da bence ışıltısı cilde verdiği sağlıklı görünüm bir başka. Pembe-şeftali rengi bir çok ten rengine uyacaktır.

Laguna ise içinde yine mini minnak ışıltılar bulunan bir ürün bu da beni bronzerları kontür amaçlı kullandığım için endişelendirmişti, ama içindeki ışıltılar yüzde asla belli olmuyor ve çok rahatlıkla kontür yapılabiliyor.
İkisi de rahatlıkla tavsiye edebileceğim çok sevdiğim ürünler hele böyle ikili bulursanız kaçırmayın derim seyahatlerde , çantada taşımalık çok pratik bir ürün.

Sevgiler
BUKET

6 yorum:

 1. Buketçim blogunu severek takip ediyorum :) Lush bloggerlar buluşmasında görmüştüm seni ama tanışamamıştık :( bloguma beklerim www.aylininkozmetikgunlugu.com

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aylinciğim keşke tanışsaydık ben de çok isterdim ama o akşam bir telaş içinde geçti bir başka sefer umarım sevgiler

   Sil
 2. Çok güzel bir ikili ben aradım bulamadım :(

  YanıtlayınSil
 3. Merhaba Buket, bende sana uzun bir zaman önce mail atmıştım. Kontür amaçlı bronzer almak istiyordum, hoola mı laguna mı karar verememiştim. Ama sanırım mailim ya sana ulaşmadı ya da yoğunluktan dönüş yapamadın:) Bende kararımı lagunadan yana kullandım ve evet hayran kaldım çok doğal duruyor.
  Çok uzun zamandır takip ediyorum blogunu ama ilk kez yoru bırakıyorum şimdi. Blogunu, videolarını ve seni çok beğenerek takip ediyorum. Sevgiler:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Yeşim,
   Genellikle bu cins sorulara elimden geldiğince çabuk cevap veriyorum ve kimseyi cevapsız bırakmıyorum. Mailin ya elime geçmedi ya da gözden kaçtı herhalde özür dilerim.
   Ama ikisi de çok kaliteli ve çok güzel bronzerlar, birini alıp hata yapma şansın yok bence ikisi için de favorim diyebilirim güle güle iyi günlerde kullan beğenmene sevindim yorumlarını bekliyorum genel olarak

   Sil
  2. Bende öyle düşünmüştüm zaten önemli değil, az çok bir fikir sahibiydim. Sende ikisininde olduğunu bildiğimden bir de sana danışmak istemiştim:)Dediğin gibi ikiside çokça güzeller zaten. Çok teşekkür ederim, gerçi hoolayı da alasım var ama 2 tane bronzera ne gerek var diye kendimi tutmaya çalışıyorum:)
   Birde acaba handeyle daha önceden bir buluşma ayarlamıştıdız cevahirde o zaman katılamamıştım. Tekrar öyle bir organizasyon yapmayı düşünüyor musunuz acaba. Çünkü 2nizlede tanışmayı çok isterim. Anadolu yakasında mesela bu sefer:))

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.