Nars Eyeshadow Duo HABANERA | Bir Buket Kozmetik

Nars Eyeshadow Duo HABANERA

/ 2 comments
Selam Kızlar,

Bu hafta ilk günü es geçmek zorunda kaldım, ne yazık ki dün paşa paşa gidip dişimi çektirdim, havalarda hala şoğuk şu an ağrım filan olmamasına rağmen tek isteğim yatağıma kıvrılmak.
Ama yine de yazısız kalmak istemedim, çok sevdiğim Nars Duo farlarımın tek tek resimlerini çekmeye başladım. Bu farlar kesinlikle tek tek gösterilmeyi hak ediyorlar, hepsi bir arda olursa karışır  hakları yenebilir.
Habanera buz mavisi ve koyu mürdüm  renginden oluşuyor, Nars sitesi bu renkleri mint frost ve sparkling charcoal plum olarak adlandırmış . Mavi renk gerçekten daha metalik frost yapıda buna karşı diğerinde minik simler var ama göze sürüldüğünde bu simler rahatsız etmiyor.
Ben renkleri karıştırmayı çok sevdiğimden sadece bu 2 renk ile bir makyaj yapmadım ama 2 renk kullanılarak ta değişik kombinasyonlar oluşturmak mümkün.
Renk vermeleri ve yapıları harika, kolayca yedirilebilen bir yapıları var . Nars Duo lar sanırım 73-78 arası bir fiyata sahip ben alalı uzun zaman olduğu için şu anki fiyat konusunda şüpheliyim. Bu far Nars sitesinde hala mevcut olduğuna göre Sephoralarda yoksa Nars'ın kendi mağazalarında bulmanız mümkün.
SEVGİLER
BUKET

2 yorum:

  1. farlar çok güzel görünüyorlar bu renkler sana yakışıyor da ayrıca diğer renkleri de bekliyoruz. bu arada ben de bir blog açtım göz atmak istersen beklerim. kozmetik üzerine değil ama ilerde belki :)
    hazioz.blogspot.com

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.