Essence Longlasting Göz Kalemi | Bir Buket Kozmetik

Essence Longlasting Göz Kalemi

/ 4 comments
Essence longlasting kalemlerinin çok sevildiğini bir çok blogda okudum, elimde çokça kalem olduğu için bir türlü elim gitmemişti ama sonunda bir tane edindim.
09 Cool Down değişik hoş bir mavi, klasik laciver değil çok cırt değil ama canlı kolay kullanılabilir bir renk tabi illaki siyah sürerim takıntınız yoksa o zaman bile bir siyah liner çekip maviyi alt göz kirpik dibine uygulamak mümkün.
Ürün asansörlü kalemlerden, bu kalemleri çok pratik bulsam da normal kalemlere göre daha bereketsiz ve kırılabilir olduğu aşikar, yine de bu kadar uygun fiyatlı ürünlerde bu durum can yakmıyor.
Yapısı ve sürümü yumuşak, oldukça hoş bir kalem...kalıcılığı hakkında çok fazla yorum yapmam mümkün değil çünkü göz kapağımda bir çok kalemde böyle bir sorun yaşamıyorum, bu da onlar gibi tüm gün yerinde kaldı.

Essence ürünlerini Gratislerde bulabilirsiniz

SEVGİLER BUKET

4 yorum:

 1. bütün essence kalemler çok başarılı bence fiyatlarına göre..

  YanıtlayınSil
 2. bende bir alıp deneyim, denemekte fayda var illa siyah takıntım yoktur hatta renkli kalemleri daha çok severim..

  YanıtlayınSil
 3. Bu kalemlerle aşk yaşıyorum ben,videolarmda ve blogumda da sürekli bahsediyorum :)) 4 rengi var elimde,bu da son aldığım renk idi. Dikkatli kullanınca hiçbir sorun olmuyor. Yumuşaklar evet,kolay kırılabilir ama ben ucundan çok az çıkararak sürüyorum ve hiç kırılmadı sürekli kullandığım halde :)

  YanıtlayınSil
 4. Essence bu sezon maviler ile cok iddaali :)

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.