Essence Dudak Kalemleri | Bir Buket Kozmetik

Essence Dudak Kalemleri

/ 3 comments
Selam kızlar,

Essence markasının ürünlerinin bir kısmını çok beğeniyorum, işte dudak kalemleri de onlardan. Elimde 5 rengi var hepsi birbirinden yumuşak ve pigmentli sürümleri kolay. Süper kalıcı olduklarını söyleyemem ama idare ederler. Fiyatları sanım 3.5 lira civarı ....En sevdiğim dudak kalemim bunların arasından.
Videolarımı takip ediyorsanız sıkça duymuşsunuzdur benden  06 numara satin mauve , bir tane yarısına kadar kullanıp kaybettim ve ikincisini aldım. Çok hoş nude bir pembe tüm nude rujlarımla kullanıyorum. hatta rengini kırmak istediğim aşırı bej rujlarla daha bile güzel oluyor diyebilirim.


05 soft berry , 06 dan biraz daha koyu soğuk tonlu güzel bir renk .
06 dan bahsettim.....
07 cute pink çok güzel bir pembe ama henüz kullanma fırsatım olmadı yazın sadece bir glos ile bile kullanabileceğimi düşünüyorum.
08 red blush bu rengi yeni buldum, ve çok sevindim istediğim gibi koyu kırmızı bulamamıştım harika bir renk vişneye bakan bir kırmızı.
10 femme fatale ise uzun zamandır kullandığım bir bayrak kırmızısı diyebilirim, elimdekini de sevgili arkadaşıma verip bununda hemen ikincisini aldım bile çok memnunum...

Uygun fiyatlı ve yumuşak sürümlü dudak kalemi arayanlara tavsiyemdir.Bu renlker dışında nude tonları da mevcut ben elimde çok olduğu için şimdilik tercih etmedim.

SEVGİLER
BUKET

3 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.