Essence 4lü Far Purple Day | Bir Buket Kozmetik

Essence 4lü Far Purple Day

/ 6 comments
Hemen bir evvelki video postumda bu palet ile yaptığım makyajı yapmışken ardından ürün yazısını da girmek istedim.

İlk öncelikle fiyatı çok uygun Gratisten 9.50 ya da 9.90 gibi bir fiyata aldım.
Can sıkıntısıyla standı karıştırırken paleti gördüm, Aytül'ün almış olduğu aklıma geldi dedim neden olmasın hem hiç bu quadlardan denemedim.

Aslına bakarsanız bir evvelki Oz koleksiyonu alışverişime kadar hiç Essence far denememiştim.

Elimde ibadullah far olduğu doğrudur ama herkesin kolaylıkla ulaşabileceği uygun fiyatlı ürünleri bende çok seviyorum tabiki belirli bir kalite standartında olmak kaydıyla, far konusunda hassasım arkadaş.
Bu palet beni şaşırttı açıkçası, renkler canlı yapıları iyi pigmentasyonu başarılı yukarıda gördüğünüz renkler primer kullanılmadan swatchlanmıştır.

Bu paleti beğenince acaba sadece bu palet mi böyle yoksa diğer renkleri de başarılı mı merakıyla 1 adet daha aldım, yeni çıkan renklerden ona da bir bayıldım anlatamam sanırım onunla da bir makyaj yapmam gerekebilir.

Neyse bu palete dönecek olursak en çok kullanılabilecek renk olan 2. rengin yapısı ve pigmentasyonu harika aynı şekilde pembe de öyle paletteki en koyu renk olmasına rağmen mor renk daha zayıf renk verme konusunda ben sadece dış V bölgesini belirginleştirmekte kullandım ve bir kaç kez uygulayınca iyi bir sonuç aldım.Aynı şekilde en açık renkte kendini çok belli etmiyor.

Farlarda biraz tozlanma problemi olabiliyor aklınızda bulunsun göz makyajı önce yapılsa daha iyi ve son olarak fiyatına göre başarılı bir ürün. Elinde doğal tonlar dışında pembe mor isteyenlere hoş bir alternatif.

SEVGİLER BUKET

6 yorum:

 1. Ben de 2.renge aşık oldum, sadece bu renk için bile alırdım. Diğer aldığın trengi de merak ettim. Hele makyajın ne kadar yakışmış, bence böyle canlı renkler seni daha çok açıyor

  YanıtlayınSil
 2. çok güzel görünüyorlar alsam diyorum ama her seferinde vazgeçiyorum.. sonunda alacağım heralde.. bir anneler günü gelsin bakalım indirim olur belki yine.. güle güle kullan öbür paletin yorumunu da bekliyorum..

  YanıtlayınSil
 3. bende kullanıyorrum bu paletlerden ve beğeniyorum.. bu paletinde renkleri harikaymış bulursam alırım mutlaka iyi günlerde kullan çok yakışmış :) benim blogum : http://karamellikahvem.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 4. çok güzelmiş, hemen aklıma düştü :)

  YanıtlayınSil
 5. Bu far seti bend ede var ama bu rengine aşık oldum bloguma da beklerim http://ballkopugu.blogspot.com/ Sevgiler:)

  YanıtlayınSil
 6. bende çok merak ediyordum bunları almak şart oldu :) bende beklerim
  http://nypdsena.blogspot.com/

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.