Makeup Forever Aqua Liner 11 Diamond Burgundy | Bir Buket Kozmetik

Makeup Forever Aqua Liner 11 Diamond Burgundy

/ Leave a Comment

Selam Kızlar,

Mufe Aqua liner çok uzun zamandır kullandığım bir ürün artık bitmek üzere ben anca yazısını yazabiliyorum . Bendeki rengi 11 numara Diamond Burgundy. Zaten ışıltılı şahane rengine vurulup almıştım.

Hi Girls,

I bought my MUFE Aqua Liner in nr 11 Diamond Burgundy  ( in love with the colour ) ages ago, it is almost used up now but i just find the time to talk about it. 


İnce ve minik keçe bir ucu var bu sayede çok rahat sürülüyor, bugüne kadar kullandığım eyelinerlardan farklı bir yapısı var. Öncelikle aşağıdaki swatchtaki gibi dağılmıyor göz kapağında, çok düzgün uygulanıyor.
Ve çıkarmak istediğiniz zaman yayılma yapmıyor sanki ince bir kabuk gibi soyuluyor, ayrıca waterproof bir ürün akma durumu yok.

It has tiny felt tip which makes it easy to use, its a bit of different texture from the eyeliners I used before.  It doesnt smudge on eyelids like in the pic below, u can have a precise line wit it.

And when u want to take it off it doesnt smudge at all, it peels when u use eyemakeup remover also its waterproof.

Tek kötü yanı çabuk ayrışması, çok iyi çalkalamak gerekli yoksa su gibi bir ürünle karşılaşabilirsiz. Severek kullandım mat siyah rengini de deneyebilirim.

The only con is it sperates easly, u have to shake it well before u use it or u ll get a watery consistency. I loved it also thinking about trying the matte black one  :)


Sevgiler BUKET

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.