MAC Archie's Girls Koleksiyonu | Bir Buket Kozmetik

MAC Archie's Girls Koleksiyonu

/ 12 comments
MAC Koleksiyonları hakkında ne düşünüyorsunuz bilmem ama  son zamanlara kadar ben ilgi göstermiyordum, nedense son zamanlarda daha çok koleksiyon ürünü almaya başladım. Ama bu koleksiyon ürünlerinin normalden biraz daha pahalı olması da hoş olmuyor o ayrı bir konu. Yine de koleksiyonlardan 2-3 parçayı geçmemeye gayret ediyorum. Tüm koleksiyonu toplamak gibi bir durumum olmadı hiç. Ama bazı koleksiyonlar hiç ilgimi çekmezken bazıları sırf ambalajları ile bile baş döndürücü olabiliyor. Bunlardan biri de benim için Archie's Girls koleksiyonu oldu, nostaljik bir durum çünkü annemde bu çizgi roman kitaplarından bir koleksiyon vardı. Hatırladığım kadarıyla İngilizceydi ama sayfalarını karıştırmaktan çok hoşlanırdım.
Neyse lafı çok uzatmadan koleksiyondan aldıklarıma şöyle bir bakalım, Veronica ve Betty olarak ikiye ayrılmış diye biliriz, Betty mahallenin cici kızı olduğu için daha soft renklerden oluşuyor, Veronica ise daha koyu daha vamp. Görür görmez almaya karar verdiğim ilk şey bu ruj oldu, Betty Bright tam yazlık şahane bir renk.
daha dudağıma sürüp denemedim ama kendisini kullanmadan çok sevdim.
Esas istediğim ürün olan Pearmatte Pudralardan Flatter Me Turkiyeye gelmemiş ne yazık ki oysa dört gözle onu bekliyorduk, aynısının Veronica versiyonu çok frost bir pembe olduğu için tercih etmedim. Tam 2 ürün almış çıkacakken bu gloss göz kırptı bana beni al diye, yazılarımı okuyanlar bilir çok fazla glossum yok, bir adet yaza uygun gloss istiyordum zaten, dedim bari bu yazın glossu Betty olsun( Lipglass kiss&dont tell)

Allık olarak bu aralar pembelere dadandım, eskiden hiç sevmezken şimdi kendime çok yakıştırır oldum , bu allıkta çılgın bir koyu pembe...
Herkesin tercihi olabilecek bir renk değil evet ama hafif uygulama ile çok başarılı doğal bir pembelik elde ekmek mümkün, çok sevdim hemen kullanmaya başladım bile. Pigmentasyonu çok yüksek aman kullanırken dikkatli olalım (Prom Princess)

Bu koleksiyondan aldıklarım bu kadar , sırada bir bahar koleksiyonu var ki kendimi nasıl tutarım bilmiyorum 4 gözle bekliyorum :)

Sevgiler
BUKET

12 yorum:

 1. Ben alligi cok begendm fiyatı Nedir

  YanıtlayınSil
 2. Şeker gibiler. Fiyatları nasıl acaba?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. ruj 54
   allık 75 civarı
   gloss ise 45 civarı hatırladığıma göre

   Sil
 3. inanılmaz şirinler.. Allığın rengine ise bayıldım güle güle kullanın :)
  http://ilyedaa.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
 4. özellikle allığın rengine bayıldım, güle güle kullanın cicilerinizi :)

  YanıtlayınSil
 5. glossa bittim canım çok hoş rengi var..

  YanıtlayınSil
 6. Forum Bornova İzmirde bugun sonuncusunu aldim alligin. MUHTESEM!!!!

  YanıtlayınSil
 7. Bu yaka alışveriş merkezindeki MAC'te bu koleksiyondan bolca ürün var bulamayanlar oradan temin edebilirler. Makyöz bi bayanda var çok tatlı ve yardımsever diğer satış elemanlarına hiç benzemiyor...
  Sevgiler,hazioz.blogspot.com

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.