8 Mart Alışverişi ve fazlası | Bir Buket Kozmetik

8 Mart Alışverişi ve fazlası

/ 3 comments
Bu seneki 8 Mart kesat geçti a dostlar oysa hepimiz ne %50 hayalleri kurmuştuk. Neyse önümüzdeki indirimlere bakacağız.

Yves Rocher'ın bu parfümüne uzun zamandır gidip gelip bakıyordum kısmet bu indirimeymiş %30 indirimle almış oldum.
Watsonslarda Rimmel ürünlerinde ikinci ürün %50 idi bir adet bu pembiş allığı kaptım arkasının fotoğrafını çekmediğim için adını hatırlamıyorum, Live Pink olabilir ama eve gidince unutmazsam bu kısmı editleyeceğim.
Rengi ve yapısını beğendim, fiyatına göre iyi bir ürün keşke renk seçeneği daha çok olsa...
Yine Rimmel London dan 3 adet Apocalips sıvı ruj kaptım (1 tanesini denemek için önceden indirimsiz almıştım) Beğendim ama hepsini birden almak istemedim kendimi 3 tane ile sınırlandırdım. Big bang- Aurora -Celestial
Loreal ürünleri de bir al ikinci %50 olunca göz kremimden depoladım, got 2 b koruyucu sprey Turkcell kadınlar klubu indirimindeydi 11 lira ya geldi. Pure Beauty Bulgarian Rose BB cream'i de ( MArttan 3-5 gün sonra aldım ama o da %20 indirimdeydi.

Neutrogena scrublarımı da depoladım %50 indirim Migrostan...
Rimmel Stay Matte pudram kırıldı biliyorsunuz çok sevdiğim için yedekledim ve bu resimde 2.sini aldığım çok sevdiğim Healty Mix fondöten var benimki 54 numara bir ara satıştan kalkacak dendiğinde çok üzülmüştüm. %50 indirimde görünce üstüne balıklama atladım.
Son olarak 1 adet Balm Overshadow rengi work is overrated Balm ürünleri de %50 idi.
Bu arkadaşın ise 8 Mart ile alakası yok daha sonra aldım ama buraya eklemek istedim çünkü çok çok uzun zamandır benim onu almamı bekliyordu, Kofre olarak %15 indirimle bulunca parfümünden daha hesaplı bir fiyata geldi , (Douglas 'tan aldım)

Sevgiler
BUKET

3 yorum:

  1. flowerparty bneim de bayildigim bir koku :)

    YanıtlayınSil
  2. Hepsi çok güzel bayıldım, güle güle kullan

    YanıtlayınSil
  3. Pekde ahım şahım indirim yoktu ama tek tük şeyler aldık işte genede.Aldıklarını güzel günlerde kullan güzel seçimler yapmıssın,benim bloğada beklerim sevgiler.

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.