PARFÜMÜNÜ PAYLAŞ | Bir Buket Kozmetik

PARFÜMÜNÜ PAYLAŞ

/ Leave a Comment


Hayatına ışıltı kat!
Parfümünü Paylaş,
En sevdiğin kokuyu mizu.com’dan kazanma şansını elde et!

Dünyanın e-ticaret devi Amazon.com’un da ortaklığının bulunduğu ve Türkiye’nin en büyük çiçek satıcısı CicekSepeti.com’un dahil olduğu Bright E-Ventures Corporation’un bir markası olan mizu.com; kalitesi ve güvenilirliği  ile bu köklü oluşumun yeni bir girişimi olarak, Türkiye'de kozmetik ihtiyaçlarının karşılanmasında akla gelen ilk markalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Parfüm ve cilt bakım ürünlerinin yanı sıra mizu.com’da yer almaya başlayan, seçkin markaların ve tasarımcıların özenle seçilmiş parçalarından oluşan takı kategorisi de kullanıcıların şıklıklarını tamamlıyor.

Parfüm, kişisel bakım, cilt bakımı ve takı kategorilerinde, her gün zenginleşen içeriği ile ürünlerini en uygun fiyat ile kullanıcılarına sunan mizu.com, Parfümünü Paylaş Facebook Uygulaması ile katılımcılara daha avantajlı fiyatlarla alışveriş hakkı ve hediye parfüm kazanma şansı sunuyor.

Kullanıcılar, Parfümünü Paylaş Facebook Uygulaması ile kullandıkları parfümü sanal vitrinden seçip, uygulamayı arkadaşlarıyla paylaşarak mizu.com’daki alışverişlerinde 28 Şubat 2013’e dek geçerli olacak %15 indirim kazanıyor.

Anında İndirim ve Seçtiğiniz Parfümü Kazanma Şansı
Katılımcılar, kullandıkları parfümü seçip uygulamayı 10 arkadaşıyla paylaşarak %15 indirim kazanırken; uygulamayı kullanan her 100. kişi, tercih ettiği parfümü kazanma şansını elde ediyor.

Parfümünü paylaşmaya hemen başla, şansını katla!
Uygulamanın kullanıcılara çekici gelen yanlarından biri de, katılım sayısının bir kereyle sınırlı olmaması... Birden fazla parfüm kullananlar, kullandıkları diğer ürünleri de arkadaşlarıyla paylaşarak, hediye kazanma şanslarını artıracak.

Siz de hayata ışıltı katmaya https://apps.facebook.com/mizuparfumunupaylas
linkine tıklayarak başlayabilirsiniz!

Daha fazla bilgi için:


BU BİR BASIN BÜLTENİDİR:

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.