Maybelline Super Stay 24 (542 Cherry Pie) | Bir Buket Kozmetik

Maybelline Super Stay 24 (542 Cherry Pie)

/ 4 comments
Selamlar,

Bugünkü güzellik Maybelline Super Stay 24 Color Likit Ruj, bendeki rengi 542 Cherry Pie, gerçi geçen gün bir rengini daha aldım, bu rujları sık sık Azide'den duyuyordum, Türkiye'ye gelmediğini sanmıştım ama sadece büyük Maybelline standı olan yerlerde var sanırım. Ben Cevahir Watsons da buldum fiyatı 23 lira civarı.

hayatımda gördüğüm en güzel kırmızılardan biri, rengine bayıldım, ve yine ne yazık ki çok az renk seçeneği var.

Yapısı gördüğünüz gibi oldukça yoğun ve opak, sürerken dikkatli olmak gerekiyor, taşma yaparsa sonradan düzeltmek biraz zor.
Likit ruju sürdükten sonra arka tarafındaki balmı kullanıyoruz ki ruj aşırı kuru kalmasın, ben yıllar evvel buna benzer niveanın bir ürününü almıştım onun 2. tarafı glosstu hatta hala saklıyorum nedense ama rengi bakımından pek kullanmamıştım.
Rengini ve kalıcılığını beğendim, ama öyle 24 saatlik bir durum olmadı yemek yedikten sonra kenarları sabit ortası iyice silinmiş bir görüntü oldu, tazeleme gerekti , ve gün içinde de 4 saat sonra filan dudaklarda kuruma hissettim ama bu sorun üzerine tekrar balm sürerek çözülecek bir durum.

Sonuç olarak ilgimi çeken beğendim bir ürün oldu, en azından kırmızı ruj için bir kere sabitlendikten sonra bulaşma sorunu yaşamadım, daha uzun süre kullanıp videolarda mutlaka bahsederim.

Sevgiler
Buket

4 yorum:

 1. rengi çok güzelmiş.. wideoyu da gördükten sontra bakarım bende buna..

  YanıtlayınSil
 2. Almayı düşünüyordum açıkçası bu postu okumamda iyi oldu teşekkürler bilgi için :)Takibindeyim bende beklerim sevonugozunden.blogspot.com
  sevgilerle ♥

  YanıtlayınSil
 3. Ben de yazını okuduktan sonra bugün gidip bir göz attım, deneme amaçlı testerını elime sürdüm yaklaşık 10 saat geçmesine ve elimi yaklaşık 5 kez yıkamama rağmen hala elimde duruyor ruj. Kalıcılık özelliği güzel ama hata affetmez gibi geliyor :) Sendeki rengi de çok güzelmiş güle güle kullan.

  YanıtlayınSil
 4. Ben max factor'un kalıcı rujlarını kullanıyorum.Ondada aynı şeyler söz konusu.Ben genellikle diğer tarafındaki likit yerine başka bir ruj sürüyorum.Öylede güzel oluyor.Hoşçakalın...

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.