Flormar 09 Palet | Bir Buket Kozmetik

Flormar 09 Palet

/ 2 comments

Flormar 09 ve 10 numaralı 2 palet daha çıkarmış, gerçi ne zaman piyasaya çıktı tam bilmiyorum ama ben yaklaşık 1 ay önce 09 numarasını aldım.
Paketlemede siyaha dönüş akıllıca, ama yine de daha iyi olabilir dileğim devam etmekte.
5 adet mat renkten oluşuyor, farların boyutu oldukça tatminkar renklerin hepsi çok güzel gözüküyor ama keşke klasik tek ton üzerine paletler yerine araya değişik renkte katmış olsalar, mesela ben bu paletle yaptığım makyajda koyu kahve kullandım sondaki petrol yeşili ile kahvenin birleşmesi harika oldu. Yine de renkleri pek beğendim en azından değişik.
Türkiyedeki kozmetik piyasasına baktığımızda en güzel mat renkleri Flormar yapayor bence, 07-08 nolu paletlerse bunun en büyük kanıtı.
09 a geldiğimizde renkler ne kadar şahane olsada pigmentasyonda diğer iki palete göre biraz zayıflık hissettim. Gerçi genele bakıldığında ve mat farların zaten daha zor renk verdiğini düşünürsek hiç fena değil üstelik bu sorun göz primerı kullanımı ile kolayca aşılabiliyor.
Resimde primer olmadan yapılmış swatchları görüyorsunuz.
Bu resimde de depot ettiğim 07-08-09 nolu paletler hepsi bir arada olunca çok kullanışlı oldular açıkçası.

Sonuç olarak fiyat perfomans açısından bakacak olursak 14 liraya alınabilecek bu palet ortanın üstü olarak değerlendirilebilir, yani 07-08 nolu paletlere 5 puan vermiş olsam buna da 4 puan verirdim.
Kesinlikle Mor ve bronz tonlarda olan paletleri de deneyip yorumlayacağım.

Bize daha çok çeşitli renkler çıkar Flormar ....

Sevgiler Buket

2 yorum:

  1. Flormar gerçekten büyük bir atakta.Güzel ürünle çıkarıyor fakat şu 5'li far paleti ben bildim bileli var.Hiç olmazsa ambalajını değiştirsin(daha yeni aynı ambalajın siyahını yaptı).Ben daha büyük değişiklikler bekliyorum.

    YanıtlayınSil
  2. nasil cikardiniz acaba paletten?

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.