Benefit Creaseless Krem Far Stiletto ve Mikrodalga Fırında Krem Far Kurtarma | Bir Buket Kozmetik

Benefit Creaseless Krem Far Stiletto ve Mikrodalga Fırında Krem Far Kurtarma

/ 3 comments
En sson alışveriş videolarımı izlediyseniz bu farın durumunu biliyorsunuzdur. Sephora indiriminden aldım. Ve taş gibi kup kuru çıktı o kadar kuruydu ki far cam kavanozun içinde minacık kalmıştı. Bir çoğunuz bana geri götürmemi söyledi , eminim ki Sephora geri alırdı fakat Taksime bile olsa yol parası harcamak istemedim, kurtaramayacağım bir ürün olma mutlaka giderdim .

Gelelim nasıl kurtardığıma, çok basit kapağını çıkartıp mikrodalgaya atıyoruz, aman dikkat krem far cam kavanozda değilse bu yönetimi denemeyin, ürünü çıkartıp cam bir kaseye koyun mutlaka, tabi bu sırada biraz ürün kaybı olabilir aklınızda bulunsun. Neyse benim ürünüm cam kavanozda olduğu için rahatça işlemi uygulayabildim.

Çok yüksek ısıya maruz bırakmadan 20 şer saniye de bir kontrol ederek ufak ufak erittim ve iyice yumuşadıktan sonra parmağımla biraz bastırdım. ( Dikkat ürün çok sıcak olabilir tecrübe ile sabit)
Sonuca gelecek olursak , dünyanın en yumuşak krem farı olmadı sanırım 2-3 tur daha işlemi uygulamam lazım ama ürün kurtuldu. Üstelik harika bir ürün rengi süper, tabi biraz sert olduğu için rengini daha zor veriyor ama 2-3 fırça darbesiyle tamam altına primer uyguladığımda ise 12 saat rahatlıkla topaklanma olmadan kullandığımı söyleyebilirim.
Aldığım diğer rengin yazısıda yakında gelecek. Krem far aşığı biri olarak gerçekten beğendim. Normal fiyatları biraz pahalı tabi ama ben elimdeki 2 taneden çok memnunum bu farlar özellikle tembel makyaj günlerimde büyük kurtarıcım  sadece bu far eyeliner tamam.
Bu da primersiz mikrodalga yönteminden sonraki hali. Kurumuş krem farlarınız varsa atmadan bir daha düşünün ama ısıtırkende çok fazla mikroda tutmayın sakın nolmaz, nolmaz.

SEVGİLER BUKET

3 yorum:

  1. acaba bu yöntemi jel eyeliner için uygulasak sonucu ne olur çok merak ettim denesem mi ki :D

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Jel eyelinerları ben Ingolt Duraline ile hallediyorum süper oluyor Birkaç damla damlatıp karıştiriyorsunuz o kadar..

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.