Maybelline Dream Lumi Touch | Bir Buket Kozmetik

Maybelline Dream Lumi Touch

/ 3 comments
Selamlar,

Bugünlerde yine bir yoğunluk, bir sıkıntı bir stres durumu özellikle iş hayatındaki stres hiç bana göre değilmiş onu anladım, kafam yorgun bunalmış durumdayım iyi ki kozmetik var şu sıralar en mutlu olduğum şey cicilerim ama o konuda da başka sıkıntım var daha çok video çekmek istiyorum, bir sürü yazı yazmak istiyorum ve daha blogumu toparlayamadım pöff... Sıkıntılı Powderpuff...
Neyse efenim bol ağlaşmadan sonra gelelim günün ürününe Maybelline dream lumi touch, ikisini de kullananları YSL touche eclat benzere olduğunu söylüyorlar, bilemem onu denemedim ama bu ürünü beğendim. Fiyatı 20-23 lira arası  adından da anlaşılacağı gibi aydınlatıcı bir kapatıcı bu ve gayet güzel aydınlatma görevini yapıyor.
Resimde görüldüğü gibi fırçalı bir ürün , bu cins ürünleri çok hijenik bulmayanlar biliyorum ama bu ürün çok bereketli bir ürün değil kısa sürede bitirebilirsiniz  yani yıllarca bekleyen aynı fırçayı kullanmak durumu olmaz ben yarısından çoğunu bitirdim bile.
bildiğime göre 3 rengi var bu arada... Kapatıcılığı orta seviyede ama iyi yedirilmezse ve sabitlenmezse çizgilere dolabiliyor. Ben çok büyük bir sorun yaşamadım.

Beğendim tekrar alırım hele indirimde bulursam dadundan yinmez..

Sevgiler
BUKET

3 yorum:

  1. elimdeki watsons bitince deneyesim var bunu da..

    YanıtlayınSil
  2. Daha cok video konusunda cok haklisin ama yapmiyorsun biz ne yapalim:(

    YanıtlayınSil
  3. ben de kullanıyorum bu kapatıcıyı, fiyatına göre iyi bence ama tabii ki MAC Studio Finish'imin yerini tutamaz:)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.