MAC Apres Chic STEREO ROSE | Bir Buket Kozmetik

MAC Apres Chic STEREO ROSE

/ 2 comments
Selamlar...

Apres Chic MAC'in geçtiğimiz Çarşamba çıkarttığı koleksiyonu, koleksiyon  genel olarak mineral ürünlerden oluşuyor.

3 allık , 2 msf, 5 ruj, 2 oje, 5 göz kalemi, 5 far, 1 maskara, 5 gloss, 2 fırça içeriyor. Orta çaplı bir koleksiyon,     isterseniz ürünlerin tüm fotoğraflarını internette bulmanız mümkün, elimde basın bülteni olmadığı ve tek bir ürün aldığım için ben hepsine yer veremiyorum.
Geçen Cumartesi Bağdat Caddesinde Handirella ile buluştuk, MAC'e uğradık tabi ikimizde çok uslu davrandık. Benim aklımda 1 allık 1 de ruj vardı.. Hande gözlerime baktı sen artık kırmızı ruj alma dedi ... ee haklı bende vazgeçtim.
Sonra hiç aklımda olmayan msf lere göz attım, neden bilmem ilgimi çekmemişlerdi özellikle stereo rose'un çok turuncu olabileceğini düşünmüştüm , alakası yok...

Beğenince ben de bundan istiyorum dedim tabi ki tükenmişti, neyse Pazartesi Nişantaşı mağazasında son bir tane buldum. Porceail Pink MSF te pek güzeldi ama iki tane birden almak istemedim.
Benim için ikisi bir arada ürün bu tarz ürünler , sür çık aydınlatıcı ve allık  bir arada gibi, yani kendiliğinden bir ışıltısı ayrıca da hoş bir rengi olduğu için tek ürünle işimi hallediyorum.
Renk vermesi çok güzel, yapısı yumuşak yani  fırçayla ürünün üstünü kazımanız gerekmiyor, hatta hafif kullanım ya da duo fiber bir fırça ile uygulama öneririm.
Işıltılı ürünlerin gözenekleri daha çok meydana çıkardığı bir gerçek bu sizi çok rahatsız ediyorsa ve mat ürünlerden hoşlanıyorsanız uzak durun derim.

Ben çok memnun kaldım aramızda bir aşk başladı bile...İnşallah isteyen herkes bulmuştur. Bulamadıysanız da üzülmeyin MAC'in sık sık çıkardığı bir ürün , mutlaka rastlarsınız bir seferinde...Fiyatı 79 Lİra bu arada sorulmadan yazayım.
NOT: Blogda bir sorun var, reply yaparak sorularınıza cevap veremiyorum.En kısa zamanda halledeceğim ya da template değiştireceğim, beni yine de yorumsuz bırakmayın topluca bir şekilde cevap vereceğim sorularınıza, acil bir sorunuz olursa facebook/birbuketkozmetik.com ya da email : powderpuffbb@gmail.com dan yazın cevapsız bırakmam.


SEVGİLER 
BUKET

2 yorum:

  1. Çok güzelmiş ama pahalıymış ben de fırça lafına takıldım şimdi gidip göreyim o fırçaları bari :)) güle güle kullan

    YanıtlayınSil
  2. Bir soru sorulunca cevap verme zahmeti göstermeyen, elinden gelse soru soranı dövecek bloggerlara inat, youtube'dan yazdığım cevap verilmesine gerek bile olmayan, kişisel yorumlarımı içeren mesajlarıma dahi cevap verdiğin için teşekkür ederim :)
    Bu MSF'e benzer şekilde, Betty Lou'yu elimde deneyip allık olarak kullanma çılgınlığı göstermiştim. Beyaz tenimden utanmasam alacaktım yani :))

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.