Loreal Revitalift Laser Renew | Bir Buket Kozmetik

Loreal Revitalift Laser Renew

/ 2 comments
Yeni göz kremim budur, en son Bobbi Brown göz kremim bittikten sonra biraz bakındım etrafa ama göz kremi fiyatları çok yüksek, bu sefer daha uygun  fiyatlı bir ürün denemek istedim ve alırken de korktum açıkçası çünkü kullandığım 1-2 ürün göz kenarlarımda minik baloncuklar yaptı.
Göz kreminden mucize bekleyenlerde değilim, var olan bir çizgiyi yok edeceklerine de inanmıyorum ama artık hem oluşabilecek olan çizgilenmeyi yavaşlatmak hemde makyaj öncesi özellikle kış aylarında göz altımda kurumayı önlemek amacıyla göz kremine ihtiyaç duyuyorum.

Aslında uyumadan önce de kullanmakta fayda var ama ben sadece sabahları makyaj öncesi kullanıyorum.

Fiyatı indirimde 38.70 e geldi bana (Gratis'ten aldım), fena değil baloncuk ya da alerji yapmadı, yapısı çok  yoğun değil, birazcık daha yoğun olsa tadından yenmezmiş.

Gelelim paketlemeye, bir kere kavanoz olmaması çok hoş hem hijyenik açıdan hemde yanınızda taşımak için, incecik zarif bir tüpü var ben çok beğendim.

Metal başlığa gelince gerçekten bir ferahlama serinlik hissi yaratıyor bu da sabah şiş kalkmış olan gözlere bir nebze de olsa rahatlama hissi veriyor. Ben bir kaç saniye gözlerime masaj yapıyorum fazla bastırmadan tabi.

Sonuç, şimdilik memnunum , ama 2 haftalık bir kullanım sonuçta dediğim gibi birazcık daha yoğun bir krem beni daha mutlu ederdi ama indirimde tekrar rastlarsam sanırım alabilirim. Uzun süreli kullanımda memnun kalmadığım bir yön olursa postu güncelleyeceğim.

Sevgiler
BUKET


2 yorum:

  1. Ben nivea ve lorealın bu kreminin baya bir testerını kullanıdm. 2-3 haftadan fazla gittiler bana. 2sinden biri ama hangisi olduğuna emin olmamakla birlikte bunun olma ihtimali daha yüksek göz çevremde baloncuk yaptı malesef. O yüzden büyük boyunu almadım. Nemlendirmesi ortaydı ama kırışıklılık için birşey diyemeyeceğim =) Umarım sen memnun kalırsın.
    güle güle kullan.

    YanıtlayınSil
  2. Buketcim uzun kullanımda fikrini tekrardan yazarsan çok sevinirim ben de bu kreme baktım baktım ve almadım çünkü özellikle göz altındaki morluklar için bir etkisi varmı yokmu bilemedim.

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.