Deborah 4lü far Paleti | Bir Buket Kozmetik

Deborah 4lü far Paleti

/ 1 comment
Deborah 04 Each and every rose adındaki bu far paletini ne zaman aldığımı hatırlayamadım, geçenlerde çekmecenin dibinde buldum. Aldığımda sıkça kullandığımı hatırlıyorum ama hep aynı şeyi kullanmaktan sıkılıp bir kenara atmışım işte.
İtalyan markası olan Deborah'ın güzel 1-2 ürünü var kullanmış olduğum keşke bu tarz markalar daha çok ürün çeşidi çıkartsa .

Renkler görüldüğü gibi doğal tonlar, yapıları yumuşak , toz toz oluyorlar , pigmentasyonları ilk bakışta çok kötü olmamakla birlikte mutlaka bir baz istiyor bence...
Parmağa sürüldüğünde gayet iyi renk vermelerine rağmen sürüldüğünde performansta bir düşüklük yaşanıyor. Ama bir iki kez üst üste uygulama yaparak iyi sonuç almak mümkün.

Ama ucuz değiller 39 lira gibi bir fiyat hatırlıyorum ki asla değmez. Ben Allahtan indirimde almıştım, şöyle %50 indirim fırsatı yakalandığında denenebilecek bir palet meraklısına ama işin özü bundan çok daha iyi farlar varken ve daha ucuza Essence te bile muadil renkler bulmak mümkünken ben gidin koşun alın diyemeyeceğim.
Sevgiler
BUKET

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.