Rimmel Match Perfection Allık 04 | Bir Buket Kozmetik

Rimmel Match Perfection Allık 04

/ 3 comments

Merhabalar,

Yağmurlu havaları çok sevmeme rağmen bugün keyfim kaçık nedeni bilinmez.. O yüzden saat 2 oldu ancak post yazmaya kendimi ikna ettim.

Rimmel London ürünlerini genellikle başarılı buluyorum, farları dışında sanırım her ürün kategorisinden bir tane ürün denemişimdir, orta karar olanlar da var  çok memnun olduklarımda.

Match perfection allık için ortanın üstü diyebiliriz, dünyanın en güzel en pigmentli allığı değil  ama çok doğal, mat ve sade günlük bir allık... üstelik kocaman bir ürüne göre fiyatı oldukça uygun normalde 16 lira civarı ben sanırım anneler gününde %50 indirim ile 8 liraya almıştım.
Resimden de anlaşılacağı gibi epey kullandım, bendeki 04 koyu rengi o bile çok açık bir renk 3 rengi ayrı ayrı kullanmak benim için mümkün değil çünkü benim buğday tenimde 2 açık renk asla belli olmaz.
renkleri parmağıma sürdüğümde biraz tozuttuğunu fark ettim ama uygulamada çok sorun yaratmıyor.

Alt resimde gördüğünüz gibi karıştırdığınızda hoş bir şeftali tonu oluyor. Ama benim ellerim yüzümden çok daha açık bu yüzden allığı uygularken sık kıllı bir fırça ile uyguluyorum.
Demem o ki , orta da daha koyu tenliyseniz bu allık sizde pek belli olmayacaktır.

Birde şu uyduruk plastik kapta olmasa iyi olurmuş her an kırılacak diye korkuyorum.

Sonuç 8-16 lira fiyatına göre eğer günlük kullanacak çok doğal hafif  bir allık istiyorsanız alın, eğer çok süper pigmentli çarpıçı bir allıksa isteğiniz pas geçin derim.


Sevgiler
BUKET

3 yorum:

  1. çok hafif renklere benziyor ama kahve ile karışınca güzel renk verebilir.. standta denemek lazım bunu..

    YanıtlayınSil
  2. Bende bu alligin yazisini yazmis ve neredeyse sizinle ayni seyleri soylemistim :) Cok pigmentli olmayan ama dogal duran guzel bir allik.

    YanıtlayınSil
  3. Aynı ambalajda stay matte pudram iki kere yere düştü pudra tuz buz oldu ama ambalajda tek cizik yok. Içiniz rahat olsun yani. :-)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.