Too Faced Summer Eye Palette | Bir Buket Kozmetik

Too Faced Summer Eye Palette

/ 4 comments
Too Faced benim sevdiğim markalardan biri, özellikle paketlemeleri çok göz alıcı bununla beraber çokta yer kaplıyorlar o ayrı...

Summer Eye Palet adından da anlaşılaşılacağı gibi yaz bahar aylarına yönelik şeker gibi renklerden oluşuyor, ama ben bu renkleri tüm sene kullanıyorum, renklerle ilgili takıntım yok sadece canımın ne istediğine bağlı , kapalı havalarda daha kış renklerine yöneldiğim doğru ama araca canlı renkleri de kullanıyorum.
Bu palette ortadaki pembe, şeftali ve turkuaz renkleri kullanmadan da çok doğal tonlar da bir makyaj yapmanız mümkün.

Fiyatı yanlış aklımda kalmadıysa 79 liraydı ben bir de indirim kuponu kullanmıştım . Çok pahalı bir ürün değil ve bu paletin çeşitli versiyonları mevcut, Smokey Eye, Natural Eye, Romantic Eye benim hatırladıklarım ne yazık ki Türkiye'de hepsinin fiyatı birbirinden farklı bir tanesi 109 Liraydı mesela.
Farların yapısına gelince, 79 lira çok pahalı olmasa da , eee azda para  değil canım dolayısıyla paletteki 9 renkten de aynı performansı bekliyorsunuz. Aşağıdaki swatchlardan da görebileceğiniz gibi çok kullanılacağı düşünülerek büyük yapılmış olan 2 açık renkte iş yok, çok daha başarılı aynı renkler de farlar kullandım , bunlar beni çok mutlu etmediler. Belki yanak aydınlatıcı olarak kullanılabilinir denemedim ....Diğer renkler başarılı ...
Too Faced ürünlerini Sephoralarda bulabilirsiniz.

Sevgiler,
BUKET

4 yorum:

 1. renkler mevsimlik denecek şekilde her sezona gidebilecek tonlar,edinmek lazım bir tane :)
  http://bizimkiz.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
 2. Natural Eye Palet hepsinden başarılı ben severek kullanıyorum herkese tavsiye ederim.

  YanıtlayınSil
 3. zaten butun mukemmel renklerin bir arada toplandığı bir palet görmedim ben daha illa ki araya karışıyor bazı renkler :)

  hepsisatista.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 4. bu paletle yada elindeki toofaced paletleriyle bir makyaj videosu hazırlarmısın?

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.