the Balm BALMS AWAY göz makyaj temizleyicisi | Bir Buket Kozmetik

the Balm BALMS AWAY göz makyaj temizleyicisi

/ 3 comments
 The Balm ürünlerini duymayan kozmetik meraklısı kalmamıştır, ama bu çok sözü geçen bir ürün değil o yüzden üstünden çok daha fazla vakit geçmeden bahsetmek istedim.

Ürünün ne yazık ki hem iyi hem kötü yönleri var , benim için tam olarak ortalama bir ürün...Gördüğünüz şirin metal kutuda geliyor, nostaljik bir havası var hatta bebekken kutusu buna benzer bir pişik kremim vardı.


64 gr. oldukça bereketli, göz makyajı çıkarma konusunda başarılı yani görevini iyi yapıyor. Kremden bir miktar alıp gözlerinizi ovuşturuyorsunuz, sonra pamukla silip hatta tekrar yıkıyorsunuz.... neden mi çünkü çok ağır yapılı bir ürün, pamukla sildikten sonra bile hissediyorsunuz. Vazelin kıvamında diyebilir.

Görüldüğü gibi yarısından fazlasını kullandım, şimdi de kendimi zorlayarak bitirmeye çalışıyorum , performans açısından iyi ama pratiklik açısından sınıfta kalan bir ürün oldu.

Bu arada kremle beraber gözü ovuştururken panda görünümü de kaçınılmaz tabi ki.


Şunu da belirtmekte fayda var, gözünü silip açtığınızda bir buhulu görüş süresi de yaşıyorsunuz. Sözün özü aman iyi çıkarsın kremin ağır yapısı beni sıkmaz diyorsanız deneyin ama siz de benim gibi daha hafif ürünlerden hoşlanıyorsanız uzak durun.


Sevgiler


BUKET

3 yorum:

 1. Bu ürün sanırım Lush'ın Ultrabland'ına benziyor. Ultrabland'ı da parmakla uygulayıp "nemli" pamukla silmenizi öneriyorlar. "Nem"den kasıt Lush Tea Tree Water gibi bir tonik ya da Bioderma Sensibio H20 gibi bir misel solüsyon olabilir. Bu şekilde denediniz mi bilmiyorum; ama, nemli pamukla silindiği tadkdirde -en azından Lush'da- buğulu görünüm ya da sonrasında yıkama ihtiyacı olmuyor.

  Güle güle kullanın, sevgiler. Başak

  YanıtlayınSil
 2. bebekkenki pişik kremini mi hatırlıyorsun:)

  YanıtlayınSil
 3. hmm duşta suyun ulaşmayacağı bir rafta durursa duş alırken kullanılabilir bu bebek :)
  mac temizleme yağını göz için mi kullanıyor musun? çift bazlı herbi şey beni kesmiyor kirpiklerim ince maskara yapışıp kalıyor çıkaramıyorum :s

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.