The Balm - Balm Jovi Palet | Bir Buket Kozmetik

The Balm - Balm Jovi Palet

/ 3 comments
Geç mi kaldım yazısını yazmakta bilmiyorum ama ben sabırsızlığımdan çıktığı ilk gün koşup alanlardanım. Aslında bu sefer niyetim en azından bir %30 indirim beklemekti ama sınırlı üretim lafı kalbime bir hançer gibi saplandı ve topuklarım totoma vura vura koştum gittim aldım.

Almasam dünya durmayacaktı tabi ama içim içimi yer, biraz aksileşebilirdim. Birincisi Bir BonJovi hayranı olarak isme bayıldım. Ayrıca paletin konseptine de ,Türkiye ye gelmeyecek diye de korkularım vardı.

Neyse sözün özü aldım,mutluyum inşallah isteyen herkes de alabilmiştir çünkü %50 indirim furyasında Balm standları talan edildi, ben 1 adet daha almaya gittim, didim çok güzel bir çekiliş hediyesi olur bundan hatta bir arkadaşıma yılbaşı hediyesi olarak bile almayı düşünüyordum ama ne mümkün, bulduğum 2 palette feci şekilde parmaklanmıştı.
Paletin en güzel yönlerinden biri, benim açımdan en azından farlarının Shady Lady   paletlerinde ki gibi kocaman olmaması, bitmiyor anacım yazık günah küçük olsun daha kullanışlı, gerçi Meet Matte ve Nude Tude da küçük, ben daha çok seviyorum bu durumu, hatta Meet Matte krem rengi farda bir çukur açtım.
12 güzel renk bulunuyor orta sıra mat farlardan oluşuyor, ve orta sıradaki farlar Klasik müzik terimleri ile alakalı isimler almışlar, sol sıra metal gruplar sağ sıra ise rock grupları  bence süper olmuş.
Gelelim paletin bir diğer güzel yanına , tabi eliniz de yoksa Frat boy ve Marylou aydınlatıcı da bu palete eklenmiş.
İlk başta Solid Gold ve Dont you want me ? isimleri ile farklı ürünler sansanızda dikkatlice bakıldığında altlarında aka yani "as know as"yani bilindiği gibi , bilinen adıyla ibaresi bulunmakta.
Elimde oldukları için değişik renkler olsa sevinirdim ama çok sorun değil , çünkü 2 si de çok sevdiğim ürünler bir palette toplanmış olması seyahatler için kolaylık sağlıyor. Milly ve Vanilly isimli 2 krem ürün ise he dudak he yanaklarda kullanıma uygun, iyi yanlarından biri de bu kısmın ayrı bir kapağının olması, böylece krem ürünlerinize toz ürünlerden uçuşan parçacıklar yapışmıyor.
Ayrıca içinde kocaman sevimli bir de aynası var, elinde olan herkes güle güle kullansın.

SEVGİLER
BUKET

3 yorum:

  1. palet nefis benim de gözüm bundaydı ve %50 indirimden aldım nihayet hafta sonu güzelce resimlerini çekmeyi bekliyorum tanıtmak için.. güle güle sür..:-))

    YanıtlayınSil
  2. Güle güle kullan ben de edindim hepsi harika :))

    YanıtlayınSil
  3. Detaylari cok ince dusunulmus bir palet bu... Yazinda cok guzel anlatmissin zaten. Bayiliyorum kendisine!:) Tam da biz basaklar icin. :)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.