Sleek Contour Kit - Light | Bir Buket Kozmetik

Sleek Contour Kit - Light

/ 1 comment
Selam Kızlar,

Migren bir yandan soğuk algınlığı bir yandan 2 kelimeyi bir araya getirebilirsem günün postunu yazacağım kadar çok yazısını yazmadığım ürün birikmiş ki, ben favori ürünlerimde bahsettiğim için hepsi hakkında tek tek post yazmaya üşeniyordum açıkçası, ama fark ettim ki bir ürün konusunda tek tek düşüncelerimi yazmamda fayda var sevsem de sevmesem de .
Sleek markası bildiğiniz gibi bir İngiltere kökenli bir marka, Avrupanın bir çok yerinde ulaşılması olası, internet sipariş seçeneği ile, fiyatları uygun ve genel yorumlar içinde de oldukça beğenilen bir marka.

Far setlerin de çok gözüm var çokkkk... Bu kontür kitini de çok istemiştim bendeki eski paketlemesi zira alalı  çok zaman oldu bir blog satışından almıştım.

Bendeki light rengi , sanırım medium da bana olabilir ama bu renkte görevini gayet iyi yerine getiriyor be gayet ten rengim de beliriyor.Aydınlatıcısı ise gayet hoş ciltte doğal duruyor.

İki ürünün bir arada olması pratik ben bir yerde kalacaksam çantaya bunu atıyorum. Gördüğünüz gibi ortasında delik açıldı, hatta gün itibariyle ortası daha da açıldı zira fotoğrafı çekeli 1-2 hafta oldu.
Her iki ürünün de yapıları yumuşak, toz toz olmuyorlar, ve kolaylıkla cilde yedirilebiliyorlar.

En sevdiğim bronzerım değil ama çok memnun olduğum bir ürün bitince elimdeki başka bir ürüne geçeceğim ama denk düşerse tekrar alınabilecek bir ürün.

NOT: Türkiye de gittigidiyor ve benzeri kozmetik satışı yapan bazı sitelerde satışı var.

1 yorum:

 1. Güzelmiş iyi günlerde kullan.
  Far paletlerinden iki tanesi bende mevcut hatta blogumda da tanıtmıştım kesinlikle edinilmesi gereken ürünlerden.
  Pigmenti iyi, renkleri şahane farlar zaten Sleek markası keşke canım ülkemde satılsa dediklerimden.:)
  Blogumada beklerim.:)

  morrmenekse.blogspot.com

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.