ISANA Kuru Şampuan | Bir Buket Kozmetik

ISANA Kuru Şampuan

/ 2 comments

Isana Kuru şampuanı Rossmandan çok uygun 7 liradan az bir fiyata almıştım. Bitirdim çok şükür ama hiç memnun kalmadım. Ucuz ürün bir ihtimal iyi çıkarsa çokta süper olur mantığı ile denemek istedim.

İlk kuru şampuanımı Sephora'dan almış ve memnun kalmıştım. Sonra Oriflame denedim onda da iş yok ,bu da sınıfta kaldı.

Kuru şampuan mı olurmuş , öle pis pis gezilir mi diyenler için ; efenim kuru şampuan bir temizlik ürünü değil özellikle yağlı saçlar için 2. günü kurtarma ürünü. Biliyorsunuz her gün saçları yıkamak çok sağlıklı değil , gün aşırı yıkamada bile 2. günü sönük ve yağlı saçlarla geçirmek hoş olmuyor, işte bu tarz ürünler saçınızdaki yağı azaltıp, volume vermede faydalı oluyor.

Isana'dan  pek verim alamadım , ne yağlı görünümü azalttı ne de volume verdi. Tavsiye de etmiyorum doğal olarak.

Ben kuru şampuan ilk aldığımda piyasa da pek fazla marka yoktu, şimdi bir çok marka var Lush'ın kini aldım  denemek için o bundan farklı olarak sprey  değil toz bir ürün en kısa zamanda onun yazısı da gelecek.

Sevgiler
BUKET


2 yorum:

  1. Ben bu ürünü arada kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Benim saçlarım çok fazla yağlanmıyor ama 2. gün biraz hacmini kaybediyor. Sabahtan bunu saçıma uyguluyorum, akşama kadar yeni yıkanmış gibi saçlarım oluyor. Kokusunu da çok beğendim. Kişiden kişiye değişiyor ^.^

    YanıtlayınSil
  2. buketcim sana Alternayı öneriyorum hatta http://serapoguztan.blogspot.com/2012/03/oneriler-ve-onerilemeyenler.html burada bahsettim.Enzimterapi sayesinde saça faydası dahi var temiz görünümün haricinde:)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.