Garnier Roll-on Kapatıcı | Bir Buket Kozmetik

Garnier Roll-on Kapatıcı

/ 4 comments
Selamlar,

Farkındamısınız bilmiyorum ama bu kız çok çalışkan oldu, neredeyse her gün yazı yayınlıyorum, bu hafta bir tek pazar boş geçti sanırım.
Elim gitmiyordu yazmaya blog toplarlanmadan birşeyler yapmak, Handerella ve Morcukcuğumun destekleri sayesinde baya bir yol kat ettim, henüz bitmedi aslında ama bu hafta sonu toparlarım bir başka iş çıkmazsa diyorum.

Günün ürünü çok bilinen sevilen bir ürün, genel olarak söylenenlere ekleyecek bir şey yok aslında ama bende üstünden bir geçeyim.

Garnier Roll-on göz altı kapatıcı eğer yoğun morluklarınız varsa size göre değil, yoğun bir kapatıcılığı yok. Ama günlük kullanım için çok uygun ve pratik ucundaki bilye sayesinde sürerken bir serinlik hissediyorsunuz, göz altlarınız daha canlı ve sağlıklı gözüküyor.

Ben göz altı kapatıcısı sürmekten çok hoşlanmıyorum çünkü ne sürersem süreyim çizgilere dolduğundan bir saat uğraşıyorum yedirmeye bir de göz altlarımda zaman zaman kuruluklar oluyor ve bu sebeple de çok zorlanıyorum.

Bu ürün diğer kullandıklarıma göre hafif yapısıyla çizgilere dolmayan ya da minimal miktarda duran bir ürün diyebilirim. Ben sürdükten sonra nemli Beauty Blender ucuyla ya da Sigma sentetik Precision fırçalarımla yediriyorum üstüne de sabitleyici bir pudra tamamdır.

Yeterli olmadığını düşündüğüm olursa ya da çok canım isterse üstüne bir kat başka bir kapatıcı da geçiyorum. İnce yapısı nedeniyle hiç sorun yaşatmıyor.

Piyasada açık ve orta olarak 2 rengi var bende ki açık olan, dolayısıyla çok çok açık tenlilere biraz koyu gelebilir  Cumartesi günü bir arkadaşıma almıştık yanlış hatırlamıyorsam 18.50 lira verdi. İndirimleri takip edip daha ucuza almak mümkün tabi...

Şu an bitirmeye yakın benim ürünüm, bitince ve Project 30+ Pan de bitince kesin alırım.


Sevgiler BUKET

4 yorum:

 1. bu ürünü de çok okumuşluğum var garnierin öbür roll ürünlerini kullandım ama bunu hiç denemdim elimdeki mac bitince bir şans verebilirim..

  YanıtlayınSil
 2. bende denemek istiyorum bu üründen merak ettim şimdi çok :) ben aslında böyle roll-on tarzı şeylere pek sıcak bakmıyorum ama bunu denerken fikrimin değişeceğini düşünüyorum :)

  YanıtlayınSil
 3. bende denemek istiyorum bu üründen ama kararsız kaldım :/ bakalım senden gaza gelip bende alabilirim.. banada beklerim
  http://nypdsena.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
 4. Ben açık rengini kullanıyorum fakat fazla bir etkisi yok gibi geldi yada yanlış renk seçimide denilebilir emin değilim . Bir daha alcağımı da sanmıyorum :)

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.