Bobbi Brown Oil free Even Finish Compact Foundation | Bir Buket Kozmetik

Bobbi Brown Oil free Even Finish Compact Foundation

/ 3 comments


Bu güzellik için en en favori fondötenlerimden biri diyebilirim, ama her güzelin olduğu gibi bununda 1-2 kusuru var.

Önce kusurlardan başlayalım , fiyatı ...oooo ne siz sorun ne ben söleyeyim durumu söz konusu ..Bu benim 2. ürünüm 2 sini de Elca da bulma şansım olmuştu. 1.sini 35 2. sini 50 TL ye almıştım.

Şu anda Web Sitesindeki fiyatı 42 $ yani tahmini Türkiye fiyatı 120 Lira civarındadır diye düşünüyorum .

Bu fiyata kıyasla bir kötü yanı sadece 9 gram olması, süngerle ve yoğun uygulandığı da düşünülürse cidden çabuk biten bir ürün.

Ben neden çok seviyorum, kapatıcılığı çok iyi , ciltle çok güzel bütüleşiyor. kolay uygulanıyor ve pratik, çantada taşıması güvenli ve ağır değil, yağsız yapısı nedeniyle bu kadar yoğun olmasına rağmen ağır değil, Pul pul bir görünüm vermiyor doğal duruyor, oil free olması nedeniyle de bir sivilce sorunu yaşamadım.

Tabi bu cins compact ürünlerde kullandığınız süngeri çok sık değiştirmekte ve ya yıkanabilen bir cins ise temizlemekte fayda var zira krem ürünlerde bakteri çok daha çabuk çoğalıyor.

Ben son günlerini yaşayan bitmek üzere olan bu ürünü şu an çanta ürünü olarak kullanıyorum. Yani sabah başka bir fondöten uygulayıp gün içinde Bobbi Brown Compact Fondöten ile tazeliyorum. Napiim bitmek üzere:(

Bendeki rengi 3.25 Bobbi Brown çok geniş bir renk skalası var bu renk tam bana uygun oldu.

Ben tekrar alır mıyım ?  Bir süre sonra evet, elimdeki ürünler biraz azalınca ya da yurt dışından bana ürün getirecek biri olursa.

3 yorum:

 1. videolarında gördüğümden beri çok merak ediyorum ama 120 lirada çok yahu:( izmirede elca açılsa keşke

  www.makyajfircam.com

  YanıtlayınSil
 2. Buket bu bende de var ve kuru ciltli olmama rağmen ben de çok memnun kaldım. Allahtan ben Bb kreme sarmış vaziyetteyim, bunu üzel günlere saklıyorum:))

  Ben de Elca'dan almıştım. Elca'da tekrar bulursun muhtemelen çünkü Bobbi Brown ürünleri orda bile pahalı

  Bir de her gün girip bakıyorum, video yoookkk:(( bu aralar mola mı verdin ki!?

  YanıtlayınSil
 3. Bu üründen ben de kullandım ama kesinlikle oil-free falan değil. Benim cildim yağlı ve sürdüğümden 1 saat sonra tüm yüzüm tekrar yağlı görünüyordu. Kuru ve normal ciltliler memnun kalabilir.

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.