NIVEA Pure and Natural | Bir Buket Kozmetik

NIVEA Pure and Natural

/ 2 comments
Videosunu çektiğim ama yazısını yazmaya fırsat bulamadığım bir set bu, öncelikle belirtmeliyim bu ürünler bana denemem için yollandı( ilk kez bir firmadan ürün aldım )
Gelelim yorumlarıma, ne yazık ki nemlendirici hakkında yorum yapamayacağım çünkü nemlendirici normal ve karma ciltlere uygun ben ise yağlı cildimde yazın sadece gece yatmadan nemlendirici kullanıyorum o yüzden bu ürünü kışın aşırı kuruluk yaşarsam sadece yanak bölgemde deneyebilirim ya da anneme verebilirim ki onun cildine daha uygun olacaktır.
Bana gelen soruların birinde vardı bu seri hangi yaş gurubuna daha uygun diye ,hafif yapısından dolayı genç yaştakilerin ve orta yaşların çok rahat kullanabileceğini düşünüyorum.
Gelelim benim denediklerime, temizleme sütünü 1 hafta 10 gün kadar kullandım.Hafif bir yapısı var makyajı iyi çıkartıyor. Ama ben losyon tarzı temizleyicileri pek kullanmıyorum. Tercihim su kıvamında olanlardan yana ama bunu da kullanacağım ara sıra, losyon formunda temizleyici sevenlere tavsiye edilir.

Evet benim seriden en sevdiğim ürün, bu ürünü daha önceden kullanmıştım hatta elimde bir yarım şişe ver, kokusu çok hoş hafif cildinizi yakmayan bir tonik... Özellikle sivilceye yönelik kullandığım ürünler cildimi çok kuruttuğunda bu ürün hafif yapısıyla tercihim olabiliyor.
sevgiler
bouketto

2 yorum:

  1. youtube dan sık sık takip etmeme rağmen blogunu gözden kaçırmışım:) katı şampuan konusunda beni uyarıp düzeltmemi sağladığın için ayrıca teşekkür etmek istedim.Çok teşekkürler.

    YanıtlayınSil
  2. Bunu ben de gerçekten çok beğendim :)))Bilhassa camdaki kremi süpermiş :)

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.