IKEA Alışverişi | Bir Buket Kozmetik

IKEA Alışverişi

/ 4 comments
 İşte Ikea gezimizin ganimetleri, bu üstte görünen 2 li set ve alltaki daha büyük kutu kumaş kaplama ve altında bulunan bir fermuar sayesinde açılıp kapanabiliyor.Dikiş malzemelerini depolamak için aldık...

 Bu çok bölmeli çekmece içi düzenleyici ise çok pratik , bende bir tane vardı bir taneye daha ihtiyaç  duydum açıkçası , bir çekmecede ojeler diğerinde kremler vs duruyor.
 Bu uzun yastıkları belki anımsarsınız eski modeli lacivert üstü renkli çiçekli olandı. bizde her yatağın üstünde birer tane vardı. Ikea'ya giderken amacımız birer tane daha almaktı.Lacivert desenli olan tükenmiş olduğu için bizde 2 tane bundan aldık.Lacivertleri anneme verip bu cicileri ben kaptım...
Yeşil olan Amerikan servisi aslında bundan bende de bir tane vardı makyaj masamı korumak amacııyla kullanıyorum.Eskisi epeyce kirlendi yenilemek için aldım. Büyük pembe kasede tükenmek üzere son 10 tane filan vardı...Çok severek aldım bunu hatta birine hediye olarak almıştım ama dayanamayıp saklayacağım sanırım.
 Çoklu mutfak için saklama kutuları...
 Ve Ikea 'ya gitmemin esas sebeplerinden biri, makyaj masamın üstü için aydınlatma ve ampülleri...Son olarak yatağımı daha yazlık bir hale çevirmek için ince pike yatak örtüsü.
Buda yatağın üstündeki hali ...En arkadaki büyük yastığın rengi uyum sağlamadı en kısa zamanda üstüne yeni bir kılıf dikeceğim ..


Sevgiler Buket

4 yorum:

 1. ikea alışverişine ıvır zıvırlarına bayılırım.çok güzel şeyler almışsın canım

  YanıtlayınSil
 2. Gerçekten hepsi çok tatlılar, zaten ikea'ya gidip eli boş dönmek imkansız :)) özellikle kutulara ve pikeye bayıldım,güle güle kullanın ...

  YanıtlayınSil
 3. valla onu bunu bilmem,ben makyaj masanın üzerine aydınlatma taktığında çekeceğin videoyu bekliyorum,hepsi çok güzel güle güle kullan..

  YanıtlayınSil
 4. bende en çok makyaj masanın üzerine aldığın aydınlatmayı merakla bekliyorum :) güle güle kullan

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.