ELCA | Bir Buket Kozmetik

ELCA

/ 9 comments
Elca bu sefer beni benden aldı, 2 sefer yaptım :) Aldıklarımın ilk grubu yukarda...Elcanın  en kötü yönü bu ürünlerin ellerinde son kalanlar olması yani bu süreçte sanırım çoğu tükenmiş olacaktır. Yine de bir fikir olsun gözlerimiz renklensin...
Soldaki far mat bir hardal rengi OUTRE ,sağdaki ise satin yapıdaSHOCK-A-HOLIC

Gelelim paintpotlara, elcaya gittim gideli hiç paintpota rastlamamıştım , set içinde olanlar hariç tabi. Genellikle koleksyon ürünü olarak nadir çıktıkları için sanırım ama Posh Paradise koleksyonundan bu 4 rengi bulunca hemen üstlerine atladım.Üstteki Hyperviolet.
Treasure Hunt
Pure Creation.
Half Wild. Paintpotlar sadece 14 lira idi..
Parlor Smoke Quad, Fall Colour Koleksyonundan, çok kullanışlı bir quad bayıla bayıla aldım ... Açık gri renk Parlor smoke frost yapıda, yanındaki kahve Cross Culturel mat, alttaki mavi- mor Indigo noir mat yaoıda ve Gri renk Steel veluxe pearl.
Bu ruj  X-S bu da Fall Colour koleksyonundan süper bir kızıl kahve...
Gelelim 2. elca seferime , bunda da  Viva Glam  melt your lip bag ,mineralized charged water ve Wander Woman koleksyonundan heroine ruju buldum.

Heroine bronz tonlarda frost yapıda bir ruj, pembe olan Viva Glam Gaga Lustre yapıda ve son olarak Nude olan Viva Glam Gaga amplified .
renklerin swatchlarını görmek için lütfen youtube kanalıma bakın bu post için yetiştiremedim swatchları :)

9 yorum:

 1. yaa lady gaga viva glam'lerle paintpot'lar şahaneymişş! ne zaman gittin elca'ya? hala bulabilir miyim ki? bir de elca mağazası hala sun plaza'da dimi?

  bu arada uğramak istersen bana da beklerim:
  edankb.blogspot.com

  sevgiler..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. evet canım sun plaza
   ama ne yazık ki tüm rujların sonuncularını ben aldım ve paintpotlarda son gittiğimde bitmişti.elca ya sık sık gidip takip etmek lazım biraz şans işi

   Sil
 2. Canım ben de dün gittim Elca'ya.. Ne yazık ki benim istediklerimin hepsini sen almışsın, özellikle de şu Viva Glam rujlardan bir alamadım gitti. Mac paint pot'tan sadece mavi kalmıştı, mor da sadece tester kalmış. Mavi sevmem almadım. Ben de Bobbi Brown mascara, concealer kit (ne yazık ki şeftaliymiş alt tonu), Mac far-sun blonde, mac ruj-fusion pink ve glitter and ıce kolleksiyonundan far kitini aldım.Çalıştığım için pek gidemiyorum ama ay sonuna doğru tekrar bir gitmeyi düşünüyorum. Umarım yeni ürünler gelmiş olur.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. inş çabuk gelir yeni ürünler bende beklemedeyim :)

   Sil
 3. Güle güle kullan canım, bugün ben de gittim Elca'ya ama fazla ilginç/güzel şey yoktu... Şu Melt Your Heart paketinden son bir tane vardı onu, bir de Bobbi Brown'un Highlighter Pen'lerinin Rose rengini aldım... Artık ben de fotoğraflarım/reviewlarım yakında inş. Ama dediğin gibi, Elca kesinlikle şans işi...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. aaa ne güzel ben aldığımda başka yoktu melt your heart tekrar koymuşlar demek, güle güle kullan biraz zaman geçince tekrar gitmek lazım :)

   Sil
  2. merhaba, bana sadece elca personelinin girebildiğini söylediler herkes gidebiliyor mu?

   Sil
  3. yok canım öğle bişey herkes gidebiliyor. satış yapan bir mağaza sonuçta

   Sil
 4. rujların fiyati nedirr

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.