bir insan bu kadar şımartılır...:) | Bir Buket Kozmetik

bir insan bu kadar şımartılır...:)

/ 5 comments
 Canım kuzicim bana yine hediyeler gönderip beni şımarttı.Morcukcuğuma bende paket hazırlarken  hemen resimlerini yükleyeyim dedim. Kullanmak için sabırsızlanıyorum...Mendillerimin şekerliğine bakarmasınız tabi bunlara kıyıp kullanamıcağım sanırım... Rival de Loop göz makyaj temizleyici ve Body milk vanilya kokulu bu minik şişeli ürünleri çok seviyorum.En çokta Ananas kokulu Synergen mendilleri merak ediyorum.
 Düşünceli arkadaşım, bana köpek sahibi arkadaşlarıma gittimde yanımda bulunsun diye mini bir tüy temizleyici almış. Rossmandan çok hoş mor bir far yine Rossmandan 2 taraflı kahve bronz tonlarda smokey eye kalem , oje temizleyici kalem ve sephora göz farı bazı almış:))))))))

Oje delisi Gülşah :))))) Koleksiyonuma bu ojeleri yollamış bir kısmını da kendisi simler katıp hazırlamış...Yaşasın ojeler :)


Hediyelerden önemlisi bu kadar iyi bir arkadaş kazandığım için çok şanslıyım ben iyi ki varsın kuzican..

5 yorum:

 1. Güle güle kullan özellikle ojeler pek güzel görünüyor :)

  YanıtlayınSil
 2. simler mükemmel gözüküyo nerden almışkii ... güle güle kullan hepsini =)

  YanıtlayınSil
 3. Mim'lendin!

  http://ojedenojeye.blogspot.com/2012/02/mim.html

  ;)

  YanıtlayınSil
 4. Oii kuzii'cim, güle güle kullan hepsini. =) Seviyorum senii. =** <3

  YanıtlayınSil
 5. Güle güle kullaaan ;) O Rossmann'ın mor baked eyeshadow ve ananaslı temizleme mendillerinden bende de var ve çoook memnunum . Hatta o kadar beğendim ki,farın kahvesini de aldım sonradan,bir de ananaslı mendilden ilk pakedi kullanırken 2 paket daha alıp depoladım :D

  http://junkheadinpurpleland.blogspot.com/

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.