Yılbaşı hediyelerim.... | Bir Buket Kozmetik

Yılbaşı hediyelerim....

/ 1 comment
 İşte bu şımartılmanın resmi, Mor Japon Baluğum Gülşah beni çok mutlu ettin, bu kadar çok güzellik beklemiyordum doğrusu iyi niyetin güzel kalbin sana hep güzellikler getirsin yeni yılda hepimize bereket olsun.
Nerden başlasam bilemiyorum ki bir sürü Rival de Loop Maske bayılıyorum böyle tek kullanımlık maskelere çok eğlenceliler bir sürü deneyecek ürün çıktı bana özellikle şu bademli olanı çok merak ediyorum.

 Bilmeyenleriniz için Morcuk bir oje delisi, ee bu tür hastalıklarda bulaşıcı biliyorsunuz sayesinde hayatımda ilk kez bende kendime yeşil oje almıştım ama Morcukcum koleksyonuma bu güzel ojeleri gönderince aklımı kaybettim hangisini sürsem şaşırmış durumdayım.

 İlk 2 renk pastelin yeni kolekyonundan 16 ve 11 sanırım bayıldım 2sinede  hatta hemen 16 sürüldü bile alt resimde ama tırnaklarım kırıldığı için kesmek zorunda kaldım çok güzel görükmüyorlar yinede pastelin renkleri çok başarılı.

 Daha bitmedi evet defterler Hello kitty kalem, magnet ve süper şirin ayıcık ayna :)))
Bunlar da pastanın üstündeki kreması , yani şımartılmanın son noktası :) Telefonda konuşurken çok merak ettiğimi söylediğim oje stamping setini de bana yolladı Morcuk, harika renkli  Flormar ruj, Cecile dudak kalemi , Golden Rose nail art oje , bir oje daha ve bir eyeliner bu resimde görülenler.Nasıl teşekkür etsem bilemedim , ağzım kulağımda cicilerimle oynamaya gidiyorum, kendinize iyi bakın...

1 yorum:

  1. Güle güle, ennnnnnn güzel günlerde kullan, Bubu'm. =) Ben de çok teşekkür ederim bu güzel yazı için ve de ricalardan bir demet sunarım. ^.^ Bir de mujularım tabii ki. =* <3

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.