Son Alışveriş 2 | Bir Buket Kozmetik

Son Alışveriş 2

/ 4 comments
 İşte bol resimli, uzun bir post daha , dediğim gibi ben tek bir ürün hakkında bin kelam edemiyorum.Aman yanlış anlaşılmaşın uzun tanıtım postları ya da videoları hazırlayanları keyifle okuyorum.Bu şekil bana daha kolay geliyor sanırım. Hem alışveriş, hem el işi yaptıklarım hem de birkaç dekorasyon fikri , hepsi bir postta :)

Lafı uzatmadan başlayalım bakalım, beni takip edenler biliyor hastalık halinde far aldığımı, malum önümüz yılbaşı kendime yılbaşı hediyesi olarak TooFaced Sweet Dreams Paletini almayı ya da annemden istemeyi planladım :) Ama düşünnüp taşınıp vazgeçtim.
 Daha küçük şeylerle de çok mutlu olabiliyor insan, annemle dostlarımıza, arkadaşlarımıza hediye almaya çıktık perşembe günü ve Tepe Home da bulduk kendimizi.Öncelikle şunu söylemeliyim ben her sene Tepe Home'dan bir sürü hediyelik alırım çünkü hem şık şeyler bulurum hem de uygun fiyatlı , bu sene yine süper yılbaşı temalı ürünler vardı ama gel gör ki fiyatlar acayip , güzel dediğim biblolar 35 ten başlıyor , uygun fiyatlılarda çok minik .Biz de mumlara yöneldik zaten Yankee Candle mumlarını severim bir de yılbaşı temalı ürünleri gelmiş bayıldım. Be resimde gördüğünüz Baby Powder adını tamamen yansıtan bir mum, ve bana annemin hediyesi ,Christmas Rose ise benim anneme hediyem. Evet biraz garip oldu ama ikimizde mutlu olduk sonuçta :) Burada Christmas Rose çok hafif bir gül kokusu.
 Bunlarda yılbaşı temalı tartlarım.
Cherry on snow,süper bir vişne kokusu
Christmas Tree , çok fresh bir çam ağacı kokusu
Sparkling Snow, Hafif bir sabun kokusu gibi
Ve Christmas Rose
 Bu güzellik ise beni en mutlu eden hediyem , 1-2 ay önce görüp almamıştım , tekrar almaya gittiğimde de bulamamıştım bu sefer kaçırmadım. Çok güzel yaaa,kuş evi görünümünde bir mum söndürücü. Güzel bir hediye olabilir aklınızda olsun fiyatı çok uygun.

 İşte İkea'dan aldıklarım ve bir kaç dekorasyon fikri...
Bu ışıkların en güzel tarfı kısa ve pilli olması ve sadece 5tl,Makyak masamın üstünü böylece süsledim uclarınada şeafaf kurdelalar koyarak yapışkanları gizledim.
 Makyaj masası demişken bu da Kadiköyden aldığım mdf çekmeceler bir güzel boyadım ama sorunlu biraz, boyadan şişti ve çekmeceler zor açılıyor tekrar zımparalıyacağım ya da sabun da işe yarıyabilir. Yine de görünüşünden memnun kaldım.
 Bu şeker kase de İkea dan ve sadece 9.95 tl. Harika bir yılbaşı hediyesi olur aynısının pembeside vardı daha büyük olarak o da 20 lira gibiydi. Bu  seriyi çok seviyorum bende şişeleride var . Bir sonraki resimde gördüğünüz gibi , bu kaseyi de üstümden çıkardığım takılarım kaybolmasın diye kullanıyorum.
 Yandan görünüşü ...
 Şişerler beraber aynalı şifonyerimin üstündeki halleri :)
Bu da benim MELEĞİM,dün akşam sıkıntıdan yapıverdim üstüne lambanın ışığı gelince tam süper oldu . Hemen melek çok seven bir arkadaşıma hediye edeceğim.Bu kadar uzun yazıyı sıkılmadan okuduysanız çok teşekkür ediyorum .xxxx

4 yorum:

 1. mdf çekmeceye bayıldım böyle bir şeye ihtiyacım var araştırmalıyım sağı solu :)

  izleyiciniz oldum güzel bir blogunuz var
  benimki de yani göz atarsanız sevinirim

  YanıtlayınSil
 2. canım mdf çekmeceyi kadokoyun neresınden aldın ve daha buyuklerı varmı?

  YanıtlayınSil
 3. @legendneverdies çok güzel bir soru hatırlamıyorum ki kırtasiyenin adını, amaçarşıda beyaz fırının sırasında ilerde, o yolun sonunda güven kırtasiyede de vardır diye düşünüyorum daha büyüğü yoktu daha küçük daha çok çekmeceli olan vardı .zaten sokağa koymuşlardı kutuları geçerken gördüm.

  YanıtlayınSil
 4. @kozmetik deneyimleri ekledim blogunu teşekkürler

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.