Son Alışveriş 1 | Bir Buket Kozmetik

Son Alışveriş 1

/ 2 comments
Sizlere karışık bir post hazırlamak istedim çok uzun olmasın diye de ikiye bölüp, 2 post halinde yayınlamak daha mantıklı geldi. Ben genellikle bir ürün hakkında sayfalarca konuşamıyorum o yüzden tek ürün tanıtım postları bana göre değil , yine de The Balm'ın bu ürünü bana çok ilginç geldi , sadece 1 kez kullandım iyice denedikten sonra bu ürüne özel bir yazı yazabilirim. Aşık oldum diye bileceğim bir  göz makyajı çıkartıcısı bulamadım şimdiye kadar bakalım bu ürün o mu ?
 Resimde görüldüğü gibi vaselinimsi bir yapısı var ama o kadar yağlı değil tabiki, gözünüzün üstüne bir miktar sürüp ovuşturduktan sonra pamukla temizliyorsunuz.
 Gelelim bu resimdeki ojelere, nerden çıktıysa (!) başıma bir de oje sevdası çıktı .Küçük şişe süper bir şarap-kiremit rengi gibi sedefli Alix Avien Shineplus serisi 20 numara.

Altın rengi olan 232 Alix Avien biraz fazla parlak ama baskı için güzel olabilir.

Pastel 17 yeni koleksiyondan bir oje , çok güzel pırıl pırıl resimde turkuaz gibi görülüyor ama daha açık tonlu bir oje aslında.
Pastel 90 Koyu Gri sedefli bir oje.
 Ecotools Bronzer fırçası , Kadiköy gezimde görünce dayanamadım zira buralarda hiç yok bundan. Bu arada küçük bir not P10P bitmek üzere sade son 2 ürün kaldı onlarda kolay bitmiyor tonik ve pudra o yüzden kaçamaklarım oluyor.Başlarkende dediğim gibi benim niyetim tamamen kozmetik alışverişimi sıfıra indirmek değil mümkün mertebe azaltmaktı ve kendi açımdan mutluyum.
 Bu güzelliği çok beğenerek aldım .Tam bir set 3 adet çok güzel gül şeklinde sabun, banyo tuzu, body butter, body lotion , banyo köpüğü ve el kreminden oluşuyor.Watsonslarda bulabilirsiniz gül kokulu olanlarıda var. Beb bunu sevdiğim bir akrabama hediye aldım.
Bunlarda Watsondan aldıklarım.Sabun kabını annem aldı.Keseyi ben aldım  Lazer epilasyona gidiyorum orada mutlaka kese kullanın dediler. Batıkların çıkması ve ölü deriden kurtulmak için son olarak bu çok sevimli görünen el kremini aldım çünkü en son el kremim P10P de bitti , böyle küçük el kremlerini seviyorum çantada taşıması kolay oluyor çukulata-vanilya kokuluymuş bakalım nasıl çıkacak.....
2. postumda ikea ve tepe home dan aldıklarımla devam edeceğim. xxx

2 yorum:

  1. the balmın bu makyaj çıkarıcı zımbırtsını öve öve bitiremediler ben gratiste denediğim zaman çok şaşırmıştım gayette iyiydi ama yapısından dolayı niyeyse sevemedim.En kısa zamanda ürünle ilgili yorumlarını okumak istiyorum canım :D

    YanıtlayınSil
  2. watsonsın kremini keşke koklasydın önce
    ben de çikolata vanilya diye alıyodum ama açıp kokladım.yerine koydum :(
    umarım senin hoşuna gidr

    YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.