Bitirdiklerim... | Bir Buket Kozmetik

Bitirdiklerim...

/ 2 comments
 Son zamanlarda çok ürün bitirdim bu durumdan da çok mutluyum. Biten ürünler arasında P10P ürünlerimde var .Evet neredeyse yarıladım ve bu sefer bozmadım.Hediye ve biten ürünlerim dışında kozmetik almadım. Örnek saç spreyinin yedeği yoktu ve bitince yenisini aldım.Aseton aldım. Göz makyaj temizleyicisi almak zorundayım vb.
Gelelim bitirdiğim ürünlere;
 1. Watsons Aloe Vera maske:Sevmedim bunu, neden bilmem sadece bir kez kullanıp karar vermek doğru değil tabi bu cins ürünleri ama bu maskeye içim ısınmadı.
 2. Pastel Matlaştırıcı baz: P10P ürünüm, çok az kaldı minik bir kapta saklıyorum kalanını 1 haftaya biter, seviyorum fiyatı uygun alınabilinecek bir ürün.
 3. Sephora Göz Makyaj Temizleyici:P10P ürünüm çoğu insan hiç memnun değil bundan ama ben severek kullandım, tekrar alabilirim.
 4. Taft Cashmere Saç Spreyi: Çok uzun zamanda bitirdim, fazla sprey ya da jöle kullanan bir insan değilim yerine başka bir marka aldım denemek için.
 5. Yankee Candle Dune Grass mum: Bu eve taşınırken aldım 2 sene oldu anca bitirdim. Kıyamadım önce sonra da sık sık kullanmadım hoş bir çimen kokusu.
 6. Clinique Turn Around Radience Peel: Bu gerçekten ilginç bir ürün, Evde yapılan kimyasal peeling benzeri diyebiliriz.İçinden 8 minik tonik ve sakinleştirici kremi çıkıyor.Hafta da 1 ve her hafta aynı gün tonikleri pamuk yardımıyla uygulayıp ,üstüne kremi sürüyorsunuz.Ben çok memnun kaldım cildimde ciddi bir fark gördüm.Biraz pahalı ama araştırmanıza ve denemenize deyecek bir ürün.NOT: Cildim bebek teni gibi olmadı mucize beklemeyin sakın ama eskisine oranla sivilcelerim ve lekeleri hafifledi.
 7. Tbs PassionFruit yüz yıkama jeli: Duşta kullandım güzel bir ürün.
 8. Sally Hansen Aseton: İdda ettiği gibi bir nemlendirme özelliği yok ama güzel kuvettli bir ürün yinede fiyat performans açısından ben Parmeks kullanmaya devam edeceğim.
 9. Dalin ıslak mendil: Kokusu güzel seviyorum indirimden bir sürü almıştım eve hala var.
 10. Beauty Formulas Antibakterial jel, Fena değil bu ürünler kullanışlı oluyor keşke daha güzel koksalar.
 11. Rimmel London Long Lasting 25 Hour,Severk kullandım P10P ürünüm , tekrar alabilirim.
 12. Sephora Makyaj temizleme mendilleri: P10P ürünü ben çok seviyorum,indirimde olursa alırım
 13. Sephora Göz Makyaj temizleme diskleri : P10P ürünü sevdim ama pahalı almam.
 14. HBella el kremi: Kokusu güzel ama nemlendirme özelliği kötü,bu da P10P ürünü
 15. Swippers makyaj uygulama pamuk çubuğu: Bunlar Makyaj için özel tek ucu sivri tek ucu yassı , makyaj hatalarını temizlemek için ideal tekrar alınacak :)
 16. Rimmel London Sexy Curves Intense Black Maskara çok severek kullandım elimdekiler bitince alınacak :)

2 yorum:

 1. ne güzel bir sürü bitirmişsin, darısı benim p10pmin başına:)

  YanıtlayınSil
 2. bitirdikce bende cok mutlu oluyorum : )

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.