Ciciler | Bir Buket Kozmetik

Ciciler

/ Leave a Comment
 Yurtdışından kozmetik sipariş yasağı malum...Bende bu güzelleri Amerikada yaşayan yakınlarım sayesinde edinebildim.Aslında alamayacağınız ürünleri tanıtmakta fayda var mı bilemiyorum ama ben alamayacak olsam da bu yazıları okumayı seviyorum fikir edinmekte fayda var . Umarım hoşunuza gider.
 Bu elf Beauty Book Smokey Eyes -İlk söğlenmesi gereken bu farlar ile muhakkak bir primer kullanılması gerek.Onun dışında koyu renkler genellikle başarılı hele 5 dolar olduğu düşünülürse ...keşke her daim bunları alabilme imkanımız olsa Elf in yaptığı kampanyalarla bunlar indirimli almak mümkün olurdu .Düşünsenize 2.5 dolar dadından yenmez walla...Ben aldığıma memnunum hele bazı renkler gerçekten çok güzel...
 Bu gördüğünüz Neutral Eyes- 2 tane aldım , 1 tanesi çekilişte hediye olarak sizlere gelecek,You Tube da bunu Urban Decay Naked Palette renklerine benzetenler olmuş, renkler biraz kopyalanmış gibi ama aynı şey olmayacağını düşünüyorum ilerki aylarda naked palette elime geçince bu ikisini karşılaştıracağım mutlaka.
 Bu da Bright Eyes- en alt sıradaki koyu yeşil şahane bayıldım.
 Bunlarda Elf fırçalarım, tek pişmanlığım az almış olmam keşke göz fırçalarından da alsaydım. 1. si powder brush. tek kelime ile süper ve 1 tane de çekiliş için aldım. 2. si Complexion Brush bu da güzel bir fırça. 3.sü Stipple Brush -Bu fırçayı kesinlikle fondöten sürmek niyeti ile almayın, çünkü kendisi benzerlerinin aksine bu fırça çok yumuşak , ama bunun aksine allık sürmek için ideal bir fırça bir adet çekiliş için alındı.:)

 Sigma cicilerim...ben 79 dolar olan seti aldım, brush roll olmayan , nedenine gelince 1.si 20 dolar fazladan vermek istemedim. 2.si ben çok sık seyahat eden bir insan değilim ve gittiğim zamanda kaybolurlar korkusuyla herhalde yanıma bunları almam. Ayrıca ilerde ihtiyaç duyarsam  daha sonra ayrıca almak mümkün.

 Bunlarda meşhur 217 benzeri ve F80...ikiside çok güzel fırçalar...Ben bu fırçaları ne yazıkki Mac benzerleri ile karşılaştıramıyorum çünkü hiç Mac fırçam yok ama bu set elimdeyken ihtiyaç duyacağımı da zanetmiyorum.

0 yorum:

Yorum Gönderme

Blogger tarafından desteklenmektedir.