Temmuz Favorileri | Bir Buket Kozmetik

Temmuz Favorileri

/ 3 comments
Biraz geç kaldım bu yazıyı hazırlamaya ama anca vakit bulabildim. Biliyorsunuz project 10 pan nedeniyle oradakii ürünleri bitirmeye çalışıyorum ama onların dışında kalan ürünlerden de burada bahsetmek istedim.
Olay Active Hydrating nemlendirici- tek kelime ile bayıldım.Benim hep nemlendiricilerle bir sorunum olmuştur, çok denedim öyle çok aşık olduğum nemlendirici bulumadım. En sevdiğim Clinique ondan elimde açılmamış 1 tane var onu bitirdikten sonra sanırım artık sadece bunu alırım o kadar büyük paralar vermege gerek yok. Olay sadece 11.90 tl. jel yapıda, tam benim yağlı cildime göre tavsiye kesinlikle edilir . Not : Benimki karma/ yağlı cilt için olan yanlış hatırlamıyorsam kuru cilt için olanı da var .
TBS Strawberry Body Butter- Sıcaklar nedeniyle günde en az 2-3 kez duşa atıyorum kendimi, dolayısıyla vücut nemlenmek istiyor. Aslında bunun limonlusunu bitirdim ama o bitenler kutumda, çileklisinden de epey kullandım. İndirimde bulursam mango ve satsumalısından hatta vanilyasından depolamam lazım ama büyüklerinin normal fiyatı 32 civarı o yüzden bu ürün bitince bir indirime kadar beklemeyi düşünüyorum.
TBS Vitamine E Face Mist- Sıcaklarda epey kullandım .Nerdeyse yarısındayım. Kokusu güzel yürü hem serinletiyor hem makjay sabitliyor. Biterse tekrar alırım ya da bir kez parama kıyabilirsem Mac Fix Plus denerim.
Mac Hello Kitty Palet- Aslında çok sık göz makyajı yapmıyorum bu sıcaklardan ama yaparken bu ay en çok bu paleti kullandım . renkleri korkutucu geliyor ama şeftali ve limon rengi krem far kullanarak doğallaştırmak mümkün. Krem rengi farı tüm göz kapağına sürüp diğer renkleri göz kapağı çukurunda gölgelendirme için kullandım kahve ile de bazen göz kapağının kenarına "v" yaparak biraz derinlik verdim. Mor rengi ellemedim henüz.
Mac Zoom Lash Mini-Bu ay nedense elim bu küçük boy maskaraya uzandı.Mac maskaralar çok sevilmiyor ama beni tatmin eden bir maskara bu yinede tam boyunu almazdım herhalde daha çok sevdiğim bir sürü ucuz maskara var.
Şelale Gül Suyu-Bu ay bol bol kullandım tonik olarak , güzel kokusu baymıyor.
Lush Honey I Washed The Kids Sabun- İlk defa bu ay Lush sabunlarını denedim. Bayıldım çok güzel kokuyor ,insanın durup dururken duşa girmeye iten bir sabun , kesinlikle tekrar tekrar alırım.
Lush Fair Trade Foot Lotion- Bu ayak kreminin kokusu süper naneli hoş bir kokusu var. Her duştan sonra mutlaka kullanıyorum.
Lush Grease Lightning- Esasında bu ürün sivilcile kurutucu, sevdim ama Türkiyede artık bulunamayacakmış.
TBS White Musk Blush- Nadir kullandım parfüm, ama kullandığım zaman bu parfümü kullandım, indirimden almıştım.

3 yorum:

 1. Benim de yağlı bir cildim var olay'in nemlendiricisini denemek isterim yaşla ilgili bir ibare yok değil mi üzerinde nedense olay dendiğinde daha fazla yaş almış kadınlar kullanıyormuş gibi geliyor hep bana =)

  YanıtlayınSil
 2. @ buket bunda yaş ile ilgili bir ibare yok, sanırım olay tottal effects daha ileri yaşlara uygun
  sevgiler

  YanıtlayınSil
 3. merhaba:)

  olay'ın resimdeki kremini bir alışverişimde hediye olarak vermişlerdi ama cildime iyi gelmedi :s ben de o minicik kavanozu vucut kremi olarak degerlendirmiştim :p

  http://bakimliyimbakimlisinbakimli.blogspot.com/

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.