Lush Şekerlerim | Bir Buket Kozmetik

Lush Şekerlerim

/ 6 comments

İşte size bayram gelmeden gelen bayram şekerleri, eee bir kozmetik delisi için daha güzeli olabilir mi? Öncelikle bu saklama yöntemini kimseden kopyalamadım, benim takıntım yüzünden uğraşa uğraşa bu hale geldiler.
Lush sabunlarımı önce sadece kendi torbalarında çekmecemde sakladım sonra bu kadar güzel sabunları sergilemenin çok hoş olacağını düşündüm.Ama sabunları açık olarak ortada bırakma fikri hoşuma gitmedi, bende youtube gördüğüm gibi küçük küçük kesip kavanozlara koymayı denedim.
Bir güzel sabuncuklarımı kestim , ve tek tek strech film ile kapladım ki kokuları bir birine karışmasın ve de yapışmasınlar.Ama bildiğini gibi bu sabunlar fabrikasyon değil yani aldığınız her kalıbın aynı olmasıma imkan yok, obsesiflik yapıp hepsini eşit kesmeye kalksam sabunların çoğunu atacağım, kavanozun içinde eğri büğrü hoşuma gitmedi ...
Bende üşenmedim gittim tuhafiyecime, en incesinden renk renk kurdela aldım ve biraz yüzsüzlük yapıp kullandıkları şeffaf minik torbalardan rica ettim.Sabunlarımı kafama göre kestim.


torbaların açık olmayan uçlarınıda incecik kestim ki bağladığım zaman kötü durmasınlar.


Daha sonra şeker paketi gibi iki yanından paketledim.
İşte böyle.... çok sevimliler değil mi?
Evde bulduğum kaseye hepsi sığmayınca bende böyle bir servis tabağına koydum, odama ya da banyo ya koyabilirim ,kararsızım ... Ve sizlere bir soru sizce bu servis tabağımı daha güzel yoksa beyaz kase mi?
Beni yorumsuz bırakmayın....Bu arada çekilişime katılan güzel yorumlar bırakan ve yeni izleyicim olan herkese teşekkürler...


6 yorum:

 1. çok güzel görünüyorlar çok mantıklı geldi saklama yöntemin

  YanıtlayınSil
 2. servis tabağı daha güzel ama ben onları öyle ortada bırakmazdım valla :D ben senin evine gelsem aa bana şeker mi aldın der hemen birini çantaya atardım :D o yüzden dikkat et derim :))

  YanıtlayınSil
 3. son resimdeki şekil şemal gayet iyi:) sorduğun soruya da banyo cevabını veriyorum! :)

  YanıtlayınSil
 4. Çok şık ve yaratıcı olmuş...=))

  YanıtlayınSil
 5. Çok yaratıcısın çok iyi düşünmüşsün cnm, sevgıler ;)

  YanıtlayınSil
 6. servis tabağı çok hoş görünüyor :)

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.